Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Brelok przedstawiający końską głowę wplecioną w podkowę. Wykonany z metalu nieszlachetnego, w kolorze srebrnym.
Podkowa od wieków kojarzona jest ze szczęściem i ochroną. W pierwowzorze wykuwana była z żelaza, które jako metal magiczny odpędzał złe moce. Koń z kolei symbolizuje energię, rozsądek, szczodrość czy wdzięczność.
Zestawienie tych dwóch symboli to mieszanka dobrych mocy i właściwości.
Wzór doskonale sprawdzi się jako prezent dla wszystkich miłośniczek i miłośników koni a także amazonek i jeźdźców.
| Kod produktu: | aj1363 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny antyczny |
| Długość zawieszki: | 4,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 4 cm |
| Długość całkowita: | 9 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 16.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ewa K. | 2 szt. | 21.11.2025 13:24:50 |
| Agnieszka J. | 1 szt. | 24.08.2025 09:45:34 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 24.08.2025 07:44:09 |
| Damian W. | 1 szt. | 21.04.2025 19:16:38 |
| Damian W. | 1 szt. | 21.04.2025 19:16:38 |
| Patryk W. | 1 szt. | 18.03.2024 16:57:37 |
| Daniel D. | 1 szt. | 10.03.2024 23:25:26 |
| Aneta R. | 5 szt. | 08.03.2024 10:12:22 |
| Katarzyna O. | 1 szt. | 31.01.2024 14:53:13 |
| Beata G. | 4 szt. | 22.09.2023 13:33:36 |
| Edyta B. | 1 szt. | 22.07.2023 22:18:12 |
| Izabela P. | 1 szt. | 15.07.2023 21:46:33 |
| Katarzyna R. | 1 szt. | 20.06.2023 17:21:46 |
| Anna F. | 2 szt. | 09.05.2023 05:42:43 |
| Kamila F. | 1 szt. | 05.02.2023 10:11:25 |
| Elżbieta B. | 1 szt. | 26.11.2022 13:21:10 |