Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Brelok ze znakiem zodiaku - Koziorożcem. Wykonany z dbałością o szczegóły z metalu nieszlachetnego w kolorze antycznego srebra o lekko błyszczącej powierzchni.
Koziorożce 22.12-20.01 to osoby godne zaufania oraz niezwykle odpowiedzialne. Są wierne zasadom, które wyznają. Zodiakalne Koziorożce to osoby niezależne, bardzo zdecydowane, wiedzące dobrze, czego chcą, ale równocześnie cierpliwe, taktowne i spokojne.Gdy wyznaczają sobie cel postępują sumiennie i konsekwentnie by go osiągnąć. Niezwykła pracowitość i wytrwałość wciąż popycha je w stronę przekraczania granic swojego ciała i intelektu. Wierzy w wzniosłe idee i marzenia jednocześnie twardo stąpając po ziemi.
| Kod produktu: | aj1565 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny antyczny |
| Długość: | 3,5 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Długość całkowita: | 8,5 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 13.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Weronika W. | 1 szt. | 28.11.2025 16:08:54 |
| Julia P. | 2 szt. | 22.11.2025 16:35:11 |
| Julia P. | 1 szt. | 02.09.2025 16:18:09 |
| Julia P. | 1 szt. | 01.09.2025 13:21:47 |
| JOANNA O. | 1 szt. | 13.05.2025 22:06:24 |
| Hanna U. | 1 szt. | 31.12.2024 18:26:54 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 19.12.2024 19:53:56 |
| Robert K. | 1 szt. | 29.01.2024 14:51:52 |
| JOANNA K. | 1 szt. | 05.10.2021 00:30:27 |
| Joanna C. | 1 szt. | 09.04.2021 18:05:01 |
| Magdalena S. | 1 szt. | 20.02.2021 13:26:30 |
| Ewa M. | 1 szt. | 27.10.2019 11:16:04 |
| Damian J. | 1 szt. | 02.05.2019 11:06:10 |
| Marta L. | 1 szt. | 01.01.2019 10:54:19 |
| Kasia u. | 1 szt. | 17.04.2018 13:09:08 |
| Marcin J. | 1 szt. | 30.01.2018 14:39:34 |