Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Śliczny breloczek w kształcie konia, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota. Zawieszony jest na obrotowym łączniku, zamocowanym do mocnego, sprężynującego kółka.
Koń jest symbolem bardzo bogatym w przeróżne znaczenia. Odzwierciedla on instynkty, namiętność, zmysłowość, świadomość własnego ciała a także wolność, swobodę i radość.
Każda maść konia łączy się z innymi cechami magicznymi.
Dla Indoeuropejczyków, koń był zwierzęciem związanym z rzemiosłem wojennym. Używano go również do wróżb dotyczących wojen, najazdów i walk. Ta gałąź ezoteryki nazywana jest hippomancją.
| Kod produktu: | aj911 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Długość zawieszki: | 2,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,5 cm |
| Długość całkowita: | 7,5 cm |
| Typ zapięcia: | kółko spręzynujące |
| Waga: | 10.66 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Krzysztof G. | 1 szt. | 08.11.2025 20:29:40 |
| Maja G. | 1 szt. | 07.03.2024 16:17:53 |
| Aleksandra C. | 1 szt. | 16.01.2023 14:14:03 |
| Dorota G. | 1 szt. | 13.12.2021 22:58:07 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 19.02.2021 23:04:39 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 19.02.2021 23:03:34 |
| Urszula J. | 1 szt. | 19.02.2021 13:05:23 |
| Anna M. | 1 szt. | 13.01.2021 11:41:15 |
| Joanna P. | 1 szt. | 09.09.2020 01:17:33 |
| Azyl D. | 1 szt. | 23.09.2019 11:23:26 |
| Elzbieta K. | 1 szt. | 29.06.2019 11:02:57 |
| Azyl D. | 1 szt. | 07.02.2019 12:01:18 |
| Anna w. | 1 szt. | 25.01.2019 12:54:25 |
| Dorota Z. | 2 szt. | 21.11.2017 22:43:21 |
| Magdalena G. | 1 szt. | 22.03.2017 14:00:52 |
| GRAŻYNA T. | 1 szt. | 02.02.2017 11:26:11 |