Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana z czerwonego sznurka jubilerskiego, z przywieszką w kształcie nożyczek, wykonanych ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym. Dzięki węzłom umieszczonym na sznurku, można ją łatwo dopasować do nadgarstka.
Nożyczki to atrybut każdego wykfalifikowanego fryzjera. Kiedy dobierzemy odpowiednie to pozwolą w krótkim czasie stworzyć profesjonalne fryzury, które zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki i klientów. Możemy wyróżnić następujące rodzaje nożyczek do włosów:
- standardowe,
- degażówki,
- z wygiętymi ostrzami.
| Kod produktu: | ar2249 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | czerwony, czarny + srebrny błyszczący |
| Długość zawieszki: | 2,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,3 cm |
| Średnica: | 8 cm, regulowana |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Klaudia J. | 3 szt. | 11.03.2025 16:55:37 |
| Daria M. | 1 szt. | 24.03.2024 18:56:00 |
| MARZENA K. | 1 szt. | 29.04.2022 07:56:19 |