Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek z motywem chińskim, wyprodukowany z metali nieszlachetnych, pokryty kolorem starego srebra, zwieńczony zapinanym na karabińczyk rzemykiem z kauczuku.
Charakterystyczne wzory chińskie w dużej mierze zbudowano na zasadzie homofonii występującej w języku tego orientalnego kraju, z powodu ubóstwa fonetycznego. W efekcie, język mandaryński posiada małą ilość sylab co skutkuje, iż mają one po kilka a nawet kilkanaście znaczeń. Stąd trudno określić czasem symbolikę wzorów, którymi zdobione są wszelkie przedmioty codziennego stosowania.
| Kod produktu: | aj1321 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość zawieszki: | 2,2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,3 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ofelia L. | 1 szt. | 25.06.2025 23:32:42 |
| Marta C. | 1 szt. | 19.01.2023 20:54:42 |
| Wiktoria S. | 1 szt. | 05.09.2021 22:31:22 |
| Kapcer M. | 2 szt. | 23.01.2021 16:54:42 |
| Natalia W. | 1 szt. | 08.12.2020 17:55:09 |
| Aleksandra S. | 1 szt. | 20.09.2020 14:12:11 |
| Adrianna D. | 1 szt. | 06.05.2020 19:35:38 |
| Danuta D. | 1 szt. | 22.06.2019 19:00:35 |
| Adelajda K. | 1 szt. | 10.12.2017 21:22:52 |
| Katarzyna G. | 1 szt. | 18.05.2017 14:03:54 |
| Edyta W. | 1 szt. | 23.01.2017 17:18:52 |