Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Sznurkowa bransoletka koloru bordowego wykonana ze sznurka jubilerskiego z zawieszką w kształcie serca wykonaną z drewna. Obwód bransoletki jest regulowany za pomocą ruchomego węzła.
Kolor bordowy symbolizuje pasję, energię, przygodę, miłość, wigor i siłę. Oznacza również życie, emocje (często skrajne i sprzeczne), ekscytację. Odcień bordowy kojarzony jest z monarchiami i panowaniem, czyli jednym słowem z władzą. Kolor ten silnie oddziałuje na nasz układ nerwowy. Dzieje się tak, ponieważ bordowe odcienie mają swoją unikalną psychologię i aurę, które są przekazywane każdemu, kto je widzi.
| Kod produktu: | ar2316 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | fioletowy, brązowy |
| Długość zawieszki: | 1,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,5 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 8 cm regulowana; |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Alicja J. | 2 szt. | 23.05.2024 10:35:44 |
| Agnieszka E. | 1 szt. | 08.02.2024 19:45:35 |
| Maria P. | 1 szt. | 24.08.2022 17:59:20 |
| Barbara W. | 1 szt. | 28.11.2021 00:03:59 |
| MONIKA Z. | 1 szt. | 19.02.2021 16:20:45 |