Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek ze skrzydlatym smokiem wykonany z metalu nieszlachetnego zawieszony na solidnej czarnej lince z łatwą regulacją obwodu.
Dla Europejczyków smok to straszna istota oraz symbol zła. Natomiast w kulturze Chin smoka uważa się za stworzenie które przynosi bogactwo i szczęście. Symbolizuje on siłę odwagę i waleczność a także dobroć i władzę cesarską. Chińczycy wierzyli w przeszłości, że każda rzeka, zbiornik wodny czy chmura mają swojego smoka, którymi zarządza Smoczy Król w Niebie. W czasach suszy składano ofiary Królowi Smoków z prośbą o deszcz. Jest on powszechnie uważany za istotę sprzyjającą ludziom i jako znak umieszcza się go często w logach firm dalekowschodnich oraz na wizytówkach.
| Kod produktu: | ar2114 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany, metal nieszlachetny |
| Kolor: | czarny, stalowy |
| Długość: | regulowana |
| Długość zawieszki: | 4,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,5 cm |
| Typ zapięcia: | regulowane węzły |
| Waga: | 12 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jasmina B. | 1 szt. | 12.12.2025 18:57:28 |
| Małgorzata D. | 1 szt. | 16.12.2024 17:22:36 |
| Krzysztof B. | 1 szt. | 02.07.2024 17:43:33 |
| Ewa K. | 1 szt. | 09.11.2023 11:30:27 |
| Kajetan b. | 1 szt. | 08.05.2023 18:31:47 |
| adam k. | 1 szt. | 01.05.2023 16:20:38 |
| Ania K. | 1 szt. | 21.12.2022 02:36:54 |
| Julia T. | 1 szt. | 29.07.2022 19:12:51 |
| Julia T. | 1 szt. | 29.07.2022 19:09:54 |
| Barbara K. | 1 szt. | 31.05.2022 20:39:19 |
| Iwona S. | 1 szt. | 21.03.2022 22:04:36 |
| Izabela P. | 1 szt. | 26.01.2022 01:32:14 |
| Alicja D. | 1 szt. | 09.12.2021 19:08:38 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 29.11.2021 22:57:44 |
| Karina W. | 1 szt. | 21.11.2021 12:51:38 |
| Sylwia k. | 1 szt. | 01.07.2021 22:07:13 |