Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Ciemnobrązowa bransoleta męska wykonana z trzech skórzanych rzemieni. Zapinana na metalową przekładkę w kolorze błyszczącym srebrnym. Dobrze leży na ręce i jest wygodna w noszeniu.
Styl bransoletki jest bardzo uniwersalny. Może być z powodzeniem dobierana do luźnych codziennych koszul w jasnych i pustynnych kolorach. Doskonale sprawdzi się również jako dodatek do bardziej eleganckich ubiorów (do pracy) w odcieniach brązu i granatu, np. jasne spodnie, granatowa marynarka, niebieska koszula, brązowe półbuty i pasek. Świetny pomysł na prezent dla przyjaciela, kolegi czy chłopaka.
| Kod produktu: | ar1210 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra, metal nieszlachetny |
| Kolor: | ciemny brązowy + srebrny |
| Szerokość: | ok. 1,1 cm |
| Długość całkowita: | ok. 21,5 |
| Typ rzemyka: | skórzany, 3 x 3,5 mm |
| Typ zapięcia: | przekładane |
| Waga: | 13.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Sebastian B. | 1 szt. | 01.05.2024 20:18:25 |
| Adrian S. | 1 szt. | 15.03.2024 12:22:37 |
| Monika K. | 1 szt. | 27.12.2023 19:52:41 |
| Michał G. | 1 szt. | 04.01.2023 16:16:28 |
| Ireneusz G. | 1 szt. | 05.09.2022 19:49:44 |
| Katarzyna R. | 1 szt. | 06.08.2022 23:09:30 |
| Bernard B. | 1 szt. | 01.10.2021 22:19:01 |
| Kamil j. | 1 szt. | 23.05.2021 22:38:28 |
| Grzegorz J. | 1 szt. | 24.09.2020 12:10:03 |
| Anna Ł. | 1 szt. | 11.12.2018 21:51:38 |
| Magdalena M. | 1 szt. | 30.07.2018 09:04:04 |
| Anna S. | 1 szt. | 02.07.2017 16:54:20 |
| Michał Z. | 1 szt. | 01.05.2017 13:45:21 |
| Jacek M. | 2 szt. | 06.04.2017 09:27:24 |
| Piotr K. | 1 szt. | 11.03.2017 12:06:04 |
| Hella P. | 1 szt. | 08.03.2017 13:07:52 |