Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Czarna regulowana bransoletka wykonana ze skóry, która można owinąć dwukrotnie na nadgarstku. Regulacja długości odbywa się za pomocą zapięcia na napy. Dzięki takiemu rozwiązaniu istnieje możliwość zapięcia bransoletki zarówno na rękę chudą (damską) jak i bardziej masywną (męską).
Jest to luźna propozycja zarówno dla prawdziwych facetów jak i dla pań ceniących nieco bardziej rockowy czy punkowy styl. Doskonale sprawdza się również do stylizacji militarnych i surferskich. Wykonanie ze skóry oraz brak dodatkowych "ozdobników" sprawia że bransoletka jest bardzo uniwersalna i pasuje tak naprawdę do wszystkiego.
| Kod produktu: | aj1204 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | polska |
| Materiał: | skóra naturalna |
| Kolor: | czarny |
| Szerokość: | 1,2 cm |
| Długość całkowita: | ok. 41 cm |
| Długość regulacji: | Długości 34,5 cm; 37,5 cm; 40 cm |
| Typ zapięcia: | napy (zastrzaski) |
| Waga: | 5.15 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Edyta M. | 1 szt. | 27.04.2026 13:13:20 |
| Łukasz G. | 1 szt. | 08.04.2026 09:47:48 |
| Robert K. | 1 szt. | 20.02.2026 00:15:04 |
| artur p. | 1 szt. | 12.12.2025 14:57:01 |
| Michał B. | 1 szt. | 07.10.2025 14:11:46 |
| Krzysztof P. | 1 szt. | 13.09.2025 10:41:07 |
| Iwona R. | 1 szt. | 10.09.2025 15:41:51 |
| Iwona R. | 1 szt. | 10.09.2025 15:40:35 |
| Beata P. | 1 szt. | 08.09.2025 20:50:36 |
| Łukasz B. | 1 szt. | 07.05.2025 10:30:44 |
| Katarzyna J. | 1 szt. | 13.02.2025 10:47:07 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 07.02.2025 16:41:03 |
| Tomasz K. | 1 szt. | 09.01.2025 10:35:49 |
| Ewa N. | 1 szt. | 20.12.2024 01:05:50 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 30.11.2024 14:20:53 |
| Oleksandra M. | 1 szt. | 18.11.2024 15:51:05 |