Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalna żeglarska bransoleta męska, wykonana z grubego, czarnego bawełnianego sznura który doskonale imituje charakterystyczne liny na łodziach. Prosta a zarazem bardzo elegancka. Dwuczęściowe zapięcie jest wytrzymałe i działa na zasadzie przekładki. Bardzo modna letnia ozdoba męskiego nadgarstka.Posiada ozdobne zapięcie, wykonane z błyszczącego metalu w kolorze srebrnym. Jest lekka i nie krępuje ruchów. Bardzo modna letnia ozdoba męskiego nadgarstka. Połączenie czerni z błyszczącymi srebrnymi zapięciami daje ciekawy efekt wizualny.
| Kod produktu: | rr369 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, czarna lina bawełniania, |
| Szerokość: | 0,8 cm |
| Długość całkowita: | ok. 21 cm |
| Typ zapięcia: | przekładane |
| Waga: | 12.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Patryk S. | 1 szt. | 28.01.2026 00:12:38 |
| Izabela G. | 1 szt. | 16.01.2026 01:01:54 |
| Piotr O. | 1 szt. | 15.06.2025 17:45:29 |
| RADOSŁAW J. | 1 szt. | 13.10.2024 06:38:04 |
| ADAM A. | 1 szt. | 11.02.2023 22:58:53 |
| Adrian D. | 1 szt. | 30.01.2022 17:28:34 |
| Katarzyna M. | 1 szt. | 12.01.2022 20:50:25 |
| Igor J. | 1 szt. | 29.12.2021 17:40:36 |
| Andrzej W. | 1 szt. | 03.10.2021 14:56:18 |
| Krzysztof B. | 1 szt. | 18.07.2021 10:07:01 |
| Justyna K. | 1 szt. | 26.04.2021 13:21:58 |
| Sebastian Ś. | 1 szt. | 06.12.2020 12:02:39 |
| Jacek W. | 1 szt. | 21.07.2020 14:08:33 |
| Jolanta S. | 1 szt. | 16.02.2020 10:03:16 |
| BOŻENA G. | 1 szt. | 06.06.2019 09:07:10 |