Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Znaczek ze srebrna muszka, kokardą wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym zapinany na niespadające zapięcie typu motylek. Nie ma potrzeby martwić się o to czy zapięcie utrzyma przypinkę w klapie. Przypinkę można łatwo wpiąć za pomocą metalowego pinu, czyli tzw. wpinki. Świetnie sprawdza się wpięta w klapę marynarki, sweter czy w torbę.
Mały znaczek starannie wykonany z dbałością o szczegóły. Urocza minimalistyczna przypinka damska, idealna dla kobiet lubiących subtelne i niebanalne dodatki.
| Kod produktu: | ar2577 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 2,2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,2 cm |
| Typ zapięcia: | szpilka, motylek |
| Waga: | 4.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Justyna K. | 1 szt. | 23.04.2026 23:49:02 |
| Monika K. | 1 szt. | 14.04.2025 00:14:17 |
| Katarzyna J. | 1 szt. | 26.11.2024 06:22:23 |
| Patrycja B. | 1 szt. | 26.08.2024 17:26:50 |
| Agnieszka K. | 2 szt. | 11.10.2023 21:56:14 |
| Anita R. | 1 szt. | 17.01.2023 18:09:24 |