Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Intensywnie neonowa, w kolorze jaskrawej zieleni, bransoletka wykonana z lakierowanego laminatu, z wykończeniem z czarnego sznurka jubilerskiego. Posiada regulację zapięcia za pomocą węzła.
| Kod produktu: | cj1143 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | laminat lakierowany, sznurek jubilerski |
| Szerokość: | 0,9 cm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | zielony lakierowany laminat |
| Typ sznurka: | jubilerski woskowany |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.42 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna K. | 1 szt. | 20.01.2016 14:36:46 |
| przemek b. | 1 szt. | 20.07.2015 11:01:39 |