Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Metalowe, uniwersalne wsuwki do włosów pokryte kolorem zielonym. Dzięki swemu delikatnie falistemu kształtowi włosy dobrze są przytrzymane a kulka, którą są wykończone pozwalają na bardziej płynne umieszczenie ich we włosach.
Wsuwki te świetnie sprawdzą się przy kreacji fantazyjnych fryzur, modnych stylizacji czy w życiu codziennym gdy nic innego pod ręką do spięcia włosów nie mamy.
Ozdoby do włosów mają też pasować kolorystycznie do kreacji, typu urody i rodzaju uroczystości. Wsuwki w zielonym kolorze będą wyglądały bardzo oryginalnie.
| Kod produktu: | ak1440 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny emaliowany |
| Kolor: | zielony |
| Długość: | 5,8 cm |
| Szerokość: | 0,1 cm |
| W opakowaniu: | 10 szt. |
| Waga: | 0.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara J. | 1 szt. | 24.08.2021 10:52:37 |
| Beata K. | 5 szt. | 25.06.2021 20:12:45 |
| katarzyna b. | 1 szt. | 02.05.2021 08:22:57 |
| Oksana S. | 1 szt. | 19.04.2021 23:37:30 |
| Jolanta S. | 1 szt. | 11.03.2021 23:29:20 |
| Maria A. | 1 szt. | 15.02.2021 14:12:42 |
| Agnieszka Ł. | 1 szt. | 27.11.2020 14:18:26 |
| Daniel D. | 1 szt. | 06.10.2020 09:52:08 |
| Klaudia J. | 1 szt. | 27.08.2020 12:28:38 |
| Katarzyna G. | 1 szt. | 26.05.2020 01:07:24 |
| Marzanna K. | 1 szt. | 22.05.2020 11:05:01 |
| Edyta B. | 1 szt. | 29.09.2019 09:22:14 |
| Beata P. | 1 szt. | 03.09.2019 22:44:57 |
| Natalia M. | 2 szt. | 05.04.2019 00:31:16 |
| Wioletta U. | 1 szt. | 20.03.2019 09:52:53 |
| Ewa K. | 1 szt. | 14.12.2018 14:44:43 |