Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 395 013 szt.
Wisiorek Złota Słoniowa Rodzina

Wisiorek Złota Słoniowa Rodzina

Nasza cena:22,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Złoty Wisior Ze Słoniami Na Szczęście

Zachwyć się wyjątkowym designem naszego naszyjnika, który przyciąga wzrok motywem słoni, symbolizującym szczęście i dobrobyt. Ta niezwykła biżuteria, prezentująca słoniową rodzinę, zawieszona jest na elegancko wykonanym, długim łańcuszku, który zapewnia wygodne i bezpieczne noszenie dzięki solidnemu zapięciu. Każdy element został starannie wypracowany z metalu w odcieniu postarzanego złota, co dodaje wisiorkowi vintage'owego charakteru

Ciekawa propozycja dla wszystkich osób lubiących wszelkie długie i swobodnie wiszące dodatki. Słonie są dużą przywieszką aczkolwiek nie są ciężkie, co umożliwia jej swobodne kołysanie się podczas chodzenia. Charakterystyczny splot łańcuszka umożliwia zapięcie go luźno lub zupełnie pod szyją. Wystarczy zamiast głównego kółka spiąć go na wybranie ogniwo. Docenią to osoby szczególnie wysokie lub niskie.

Symbol harmonii rodzinnej i szczęścia

W kulturach na całym świecie, słoń jest uznawany nie tylko za fascynujący motyw zoologiczny, ale przede wszystkim za potężny symbol szczęścia i harmonii rodzinnej. Od majestatycznych afrykańskich sawann po świątynne zaułki Azji, słoń z trąbą uniesioną do góry uważany jest za znak dobrej energii i ochrony. Szczególnie obraz rodziny słoni, gdzie dorosłe osobniki otaczają opieką młode, wywołuje skojarzenia z ciepłem domowego ogniska, wsparciem, które oferują sobie nawzajem członkowie rodziny oraz siłą więzi, która ich łączy. To silne symbolika znalazła swoje odbicie w wielu formach artystycznych, od rzeźb po biżuterię, i nieustannie inspiruje ludzi do przynoszenia tego szczęśliwego motywu do ich domów i życia codziennego.

Talizman na co dzień

Biżuteria, która uwzględnia w swoim wzornictwie motyw słonia, jest nie tylko deklaracją modowego gustu, ale także nosi w sobie głębokie znaczenie. Wisiorki, bransoletki czy pierścionki z tym motywem są często wybierane jako amulety mające przynieść harmonię i szczęście w życiu osobistym. Zaskakujące jest, jak subtelnie ten pierwotny symbol wpleciony jest w codzienne akcesoria, czyniąc je nie tylko pięknymi, ale i magicznie nacechowanymi. Właściciele takiej biżuterii często mówią o niej, że przynosi im spokój oraz równowagę, i cieszą się z możliwości wyrażenia poprzez nią swojej indywidualności oraz przywiązania do wartości rodzinnych i społecznych. Dlatego też, biżuteria ta cieszy się popularnością nie tylko jako przedmiot osobisty, ale także jako prezent dla bliskich.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2403
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Długość zawieszki:6,5 cm
Szerokość zawieszki:1,6 cm
Długość całkowita:36,0 cm
Całkowita długość łańcuszka:69,0 cm
Typ łańcuszka:ankier 0,2 cm; kolor stare złoto
Typ zapięcia:karabińczyk
Waga:19.59 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Stylizowane na antyczne złoto
  • Motyw słonia przynoszącego szczęście
  • Długi swobodnie wiszący łańcuszek


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:22,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Elżbieta W.1 szt.17.11.2022 16:33:05
wojciech s.1 szt.24.06.2022 23:19:30
Jakub P.1 szt.10.02.2022 14:42:36


Zobacz podobne produkty