Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek wykonany jest z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota z czerwonym laminatem w kolorze czerwonym. Kształt motyla zawieszony jest na długim łańcuszku, zapinanym na mocny karabińczyk.
Motyl jako symbol jest znany w wielu kulturach na całym świecie. Zwykle kojarzy się z pięknem, wolnością, lekkością i życiem. Oznacza oświecenie, głębsze wejrzenie w naturę świata oraz przebudzenie się w miłości do świata. Zatem doskonała propozycja dla osób, które chcą obudzić w sobie optymizm i radość życia. Doskonała propozycja na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę.
| Kod produktu: | ar2353 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Kolor: | złoty, czerwony |
| Długość: | 4,7 cm |
| Szerokość: | 5,7 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 68,0 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier 0,2 cm; kolor stare złoto |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 28.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jakub P. | 1 szt. | 10.02.2022 14:42:36 |
| Elzbieta P. | 1 szt. | 15.01.2022 19:10:46 |
| Jolanta N. | 1 szt. | 10.10.2021 15:16:23 |