Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisiorek w postaci gitary, wykonanej z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra z czerwonym laminatem. Całość zawieszona na długim łańcuszku z zapięciem.
Bardzo oryginalny wisiorek w kształcie gitary w ognistym czerwonym kolorze. Nietuzinkowy wisiorek Japan Style, który doskonale pasuje do tuniki, gładkiej koszuli czy wzorzystej sukienki. Intensywny kolor sprawi, że na pewno zostaniesz zauważona. Świetna propozycja dla miłośników instrumentów strunowych ale nie tylko. Doskonały pomysł na zabawny prezent dla muzycznego maniaka :-)
| Kod produktu: | ar1999 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | czerwony, antyczny srebrny |
| Długość: | 6,5 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 70,0 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 20.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Bartosz D. | 1 szt. | 16.02.2026 12:01:46 |
| Magdalena L. | 1 szt. | 28.09.2025 13:46:48 |
| Maja S. | 1 szt. | 12.11.2023 18:47:29 |
| Jan s. | 2 szt. | 01.11.2022 21:46:50 |
| Agnieszka P. | 1 szt. | 01.02.2022 18:08:09 |
| Natalia T. | 1 szt. | 08.04.2021 14:05:01 |
| Marek P. | 1 szt. | 23.01.2021 19:08:24 |
| Ewa K. | 1 szt. | 07.12.2020 05:17:07 |
| Urszula M. | 1 szt. | 01.12.2020 17:41:58 |
| Klaudia B. | 1 szt. | 25.10.2020 15:24:08 |
| Marta M. | 1 szt. | 15.12.2019 13:16:19 |