Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisiorek z metali nieszlachetnych o kolorze starego srebra z zawieszką w postaci Tygrysiej Łapy.
Tygrys należy do zwierząt kotowatych. Wyróżnia się impulsywnością, hojnością i uczuciowością. Jest symbolem odwagi, szybkości, piękna czy potęgi. W starożytnych Chinach wojownicy chętnie umieszczali jego podobiznę na elementach swej garderoby by wzbudzić większy respekt u przeciwników. W kulturze wschodu nosił tytuł króla zwierząt. Tygrys należy do tych zwierząt mocy, których wizerunki i symbole pełnią rolę ochronną, gwarantując bezpieczeństwo w różnych dziedzinach życia, również w biznesie.
| Kod produktu: | aj1316 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość: | 2,8 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Waga: | 4.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Aleksandra L. | 1 szt. | 07.12.2023 22:01:19 |
| Aneta S. | 1 szt. | 18.11.2023 20:35:03 |
| Maria C. | 1 szt. | 04.08.2023 13:37:04 |
| Ilona G. | 1 szt. | 02.08.2023 08:48:38 |
| Dominik M. | 1 szt. | 01.03.2022 19:31:16 |
| Maria C. | 1 szt. | 09.12.2021 21:56:40 |
| Agnieszka H. | 1 szt. | 16.06.2021 10:39:26 |
| Aleksandra M. | 1 szt. | 02.01.2021 19:05:52 |
| Anna M. | 1 szt. | 29.12.2020 11:12:17 |
| Piotr S. | 1 szt. | 21.12.2020 14:30:27 |
| Przychodnia W. | 1 szt. | 08.06.2020 15:17:09 |
| Piotr O. | 1 szt. | 18.01.2020 11:35:15 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 22.07.2019 14:26:19 |
| Diana P. | 1 szt. | 08.06.2019 22:55:51 |
| Bożena W. | 1 szt. | 29.05.2019 16:04:12 |
| Klaudia K. | 1 szt. | 30.04.2019 15:44:30 |