Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Długi wisior w kształcie staro egipskiego krzyża Ankh, o smukłym i gładkim kształcie. Wykonany jest w całości z metalu nieszlachetnego w srebrnym kolorze, do kompletu jest długi łańcuch zapinany na karabińczyk.
Krzyż Ankh jest przez większość traktowany jako silny, energetyzujący talizman czy amulet. Przypisuje mu się umiejętność oczyszczania organizmu z negatywnej energii, powstałej w wyniku stresu, przemęczenia czy chorób a także przywracania równowagi energetycznej.
Ten smukły i tajemniczy symbol, noszony jako osobisty amulet, jeśli tylko w to wierzysz, przywróci Ci spokój i harmonię. Jeśli nie, będzie po prostu tajemniczą, intrygującą i oryginalna ozdobą.| Kod produktu: | aj675 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny kolor srebrny |
| Długość: | 6,1 cm |
| Szerokość: | 2,7 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 62 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier 0,4 cm, kolor srebrny |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 14.82 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Adam J. | 1 szt. | 01.05.2026 19:37:20 |
| Natalia K. | 1 szt. | 19.02.2026 15:53:12 |
| Sławek G. | 1 szt. | 05.02.2026 22:51:36 |
| Aneta I. | 1 szt. | 04.02.2026 17:29:38 |
| Julia K. | 1 szt. | 25.01.2026 10:38:45 |
| Paulina Ś. | 1 szt. | 10.01.2026 20:51:43 |
| Michał O. | 1 szt. | 28.12.2025 16:50:02 |
| Monika K. | 1 szt. | 05.12.2025 23:50:29 |
| Bronisław H. | 1 szt. | 12.10.2025 12:40:43 |
| konrad N. | 1 szt. | 11.10.2025 14:32:05 |
| ARIEL B. | 1 szt. | 27.07.2025 13:50:30 |
| Natalia Ś. | 1 szt. | 27.06.2025 11:35:29 |
| Aleksandra P. | 1 szt. | 10.06.2025 19:56:23 |
| Iwo W. | 1 szt. | 08.06.2025 17:59:21 |
| Magdalena O. | 1 szt. | 20.05.2025 16:58:42 |
| Piotr P. | 1 szt. | 22.03.2025 12:25:31 |