Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisiorek w kształcie średniowiecznego topora rycerskiego w kolorze ciemnego srebra. Zawieszony na czarnym gumowym rzemyku z zapięciem.
Siekiery i topory występowały jako broń w wielu kulturach, od czasów prehistorycznych do współczesnych. W średniowiecznej Europie były zazwyczaj bronią piechoty, ale bywały także używane przez rycerstwo. Szczególnie często topory kojarzone są z wikingami i wojownikami klanów szkockich oraz piechotą husycką.
Obecnie topór uznawany jest jako symbol władzy i siły. Propozycja dla prawdziwych mężczyzn.
| Kod produktu: | aj225 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 4,6 cm |
| Szerokość: | 2,6 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 44 cm |
| Typ rzemyka: | czarny, kauczukowy |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 6.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna Ś. | 1 szt. | 03.06.2024 07:09:53 |
| Urszula T. | 1 szt. | 18.12.2023 11:46:52 |
| Aneta S. | 1 szt. | 12.12.2023 22:49:52 |
| Leon W. | 1 szt. | 01.03.2023 08:36:13 |
| Adam N. | 1 szt. | 27.11.2022 14:54:01 |
| Katarzyna G. | 1 szt. | 10.10.2022 11:14:44 |
| karolina d. | 1 szt. | 27.09.2022 08:59:30 |
| Marcin G. | 1 szt. | 18.07.2022 08:21:26 |
| Cecylia S. | 1 szt. | 05.10.2019 12:22:55 |
| Jarosław O. | 1 szt. | 23.05.2019 19:18:55 |
| Ewa P. | 1 szt. | 18.02.2019 19:59:32 |
| Miłosz K. | 1 szt. | 27.08.2018 21:24:19 |
| Adrianna S. | 1 szt. | 16.08.2018 01:39:23 |
| Barbara K. | 1 szt. | 26.06.2018 22:47:59 |
| renata l. | 1 szt. | 25.09.2017 11:49:06 |
| Maja Z. | 1 szt. | 28.08.2017 16:45:14 |