Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny wisiorek w kształcie charakterystycznego średniowiecznego topora ze zdobieniami. Wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze ciemnego, patynowanego srebra. Zawieszony na czarnym gumowym rzemyku zapinanym na karabińczyk.
Siekiera lub topór to najstarsze i nadal używane złożone narzędzie. Znany jest ludzkości od ponad 14 tys. lat i był używany zarówno do dzielenia i kształtowania drewna jak i również jako broń. Jest również symbolem heraldycznym. Początkowo wykonywany z kamienia i rogu, brązu a następnie stali. W kulturze egejskiej i płn. Europie symbolizował władzę.
| Kod produktu: | aj150 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 5,2 cm |
| Szerokość: | 1,9 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny, kauczukowy |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 8.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Urszula T. | 1 szt. | 18.12.2023 11:46:52 |
| Kamil K. | 1 szt. | 16.10.2023 17:09:25 |
| Krystyna J. | 3 szt. | 14.08.2023 15:17:25 |
| Marcin B. | 1 szt. | 20.06.2023 12:14:40 |
| Krzysztof K. | 1 szt. | 10.03.2023 20:03:29 |
| Katarzyna G. | 1 szt. | 10.10.2022 11:14:44 |
| Ireneusz C. | 1 szt. | 23.02.2022 08:36:59 |
| Ania W. | 1 szt. | 12.02.2022 22:33:19 |
| Dawid J. | 1 szt. | 25.01.2022 19:13:48 |
| Radosław R. | 1 szt. | 23.12.2021 23:13:23 |
| Jakub J. | 1 szt. | 18.09.2021 16:43:40 |
| Agnieszka C. | 1 szt. | 26.05.2021 21:22:34 |
| Marta W. | 1 szt. | 16.02.2021 19:24:01 |
| Maksymilian D. | 2 szt. | 08.02.2021 19:31:44 |
| Robert S. | 1 szt. | 20.12.2020 20:37:39 |
| Paweł C. | 1 szt. | 21.11.2020 11:24:52 |