Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek o klasycznym kształcie łezki, ażurowy, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra, z wypełnieniem z masy jubilerskiej w kolorze jaspisu pejzażowego.
Bardzo gustowna i elegancka zawieszka o delikatnym ażurowym wzorze, będzie doskonałym uzupełnieniem klasycznych strojów. Lekko staroświecka, o wypełnieniu imitującym kamień jaspisu pejzażowego, kolorem swym będzie działać kojąco i wyciszać emocje. Ażurowy wzór sprawia, że pomimo swojej wielkości, nie będzie on dominującym dodatkiem do stroju.
Świetny prezent dla każdej dojrzałej kobiety.
| Kod produktu: | aj870 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze srebra, masa jubilerska |
| Długość zawieszki: | 4,7 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,2 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 67 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 15.64 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| STANISŁAW Ś. | 1 szt. | 30.11.2019 11:44:21 |
| Marzena R. | 1 szt. | 05.11.2019 08:57:40 |
| Marzena M. | 1 szt. | 13.08.2019 10:14:27 |
| Robert A. | 10 szt. | 07.07.2019 14:08:41 |
| Andrzej B. | 1 szt. | 29.06.2019 13:57:24 |
| Anna K. | 1 szt. | 20.06.2019 13:06:42 |
| ANNA W. | 1 szt. | 16.06.2019 19:43:32 |
| Małgorzata P. | 1 szt. | 12.06.2019 12:06:19 |
| Katarzyna A. | 1 szt. | 10.06.2019 14:54:48 |
| Agata D. | 1 szt. | 02.06.2019 13:11:55 |
| Maria K. | 1 szt. | 02.06.2019 11:00:27 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 07.05.2019 05:15:01 |
| Cezar S. | 1 szt. | 22.04.2019 15:23:00 |
| Emilia B. | 1 szt. | 03.03.2019 07:54:00 |
| Grażyna R. | 1 szt. | 23.02.2019 14:30:03 |
| jolanta k. | 1 szt. | 31.01.2019 15:08:51 |