Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Lekki wisior w kolorze czarnym wykonany z jubilerskiego sznurka z drewnianymi koralikami i drewnianą przywieszką w kształcie koła. W kole wypalone jest serduszko. Wisiorek posiada regulowany obwód, za pośrednictwem dwóch, przesuwalnych węzłów.
Oryginalny wisiorek z zawieszką w kształcie koła z serduszkiem w środku w romantycznym stylu. Drewniane elementy nadają niepowtarzalnego charakteru, a kolor czarny - klasyczny pasuje do wszystkiego. Serce to ponadczasowym symbol miłości nie potrzebuje zbędnych słów. Całość idealna na prezent dla bliskiej sercu osoby.
| Kod produktu: | ar2471 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 74,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Monika K. | 1 szt. | 13.11.2025 12:02:37 |
| Barbara G. | 1 szt. | 18.01.2025 14:33:32 |