Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka koloru czarnego z małą drewnianą koniczynką w kolorze brązowym, wykonana z woskowanego sznurka jubilerskiego. Obwód regulowany jest za pomocą ruchomego węzła.
Naukowcy przekonują, że najprostszym sposobem na znalezienie czterolistnej koniczyny jest spokojne przyglądanie się łące z odległości około 1,5 m. Jest to podobno o wiele lepszy pomysł niż padanie na kolana, by oglądać trawę z bliska. Z daleka o wiele łatwiej odróżnić czterolistną roślinę. A jaki jest twój sposób na znalezienie czterolistnej koniczyny?.
| Kod produktu: | ar2494 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 1,2 cm |
| Szerokość zawieszki: | 1,2 cm |
| Średnica: | ok 8cm regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 1.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Marta M. | 1 szt. | 08.06.2025 20:56:10 |
| Barbara L. | 1 szt. | 16.07.2023 13:34:47 |
| Dorota w. | 1 szt. | 28.06.2022 15:11:03 |
| Katarzyna T. | 1 szt. | 18.03.2022 16:17:45 |
| Emilia M. | 1 szt. | 17.01.2022 14:39:55 |