Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 652 szt.
Wisior na sznurku z Młotem

Wisior na sznurku z Młotem

Nasza cena:20,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Czarny Wisiorek Ze Stalowym Młotem

Ten wyjątkowy wisior z Młotem w kolorze stalowym to nie tylko biżuteria, ale symbol siły i odwagi, który przywołuje ducha dawnych wojowników. Wykonany z wysokiej jakości stali, charakteryzuje się nie tylko niezwykłą trwałością, ale także subtelnym połyskiem, który przyciąga spojrzenia. Wiszący na solidnym, czarnym sznurku, który oferuje łatwą regulację obwodu dzięki inteligentnie zaprojektowanym, ruchomym węzłom, ten wisior jest wygodny w noszeniu i łatwo dostosowuje się do każdej sylwetki.

Jego oryginalny design sprawia, że jest to idealna męska ozdoba, która dodaje charakteru i podkreśla indywidualny styl noszącego. Klasyczny czarny kolor sznurka oraz stalowy odcień młota sprawiają, że wisior jest niezwykle uniwersalny - pasuje praktycznie do wszystkiego, od codziennego, casualowego stroju po bardziej oficjalne okazje.

Nie jest to tylko akcesorium, to sposób na wyrażenie siebie. Wisior ten idealnie wpisuje się w współczesne trendy, jednocześnie nawiązując do tradycji i historii. To doskonały wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalność, siłę i odwagę. Zarówno jako prezent dla kogoś wyjątkowego, jak i jako element własnej kolekcji, ten wisior z Młotem z pewnością zrobi wrażenie i zostanie doceniony przez każdego, kto go nosi.

Naszyjnik z młotem

Noszenie naszyjnika z młotem to coś więcej niż tylko moda czy osobisty wybór biżuterii. To gest pełen głębszego znaczenia i bogatej symboliki, która sięga daleko w przeszłość, łącząc noszącego z siłą, ochroną i odnową. Młot, jako narzędzie i broń, jest silnie zakorzeniony w mitologii i historii wielu kultur, najbardziej znany jako atrybut nordyckiego boga Thora, symbolizujący jego moc nad piorunami, burzami i jego rolę jako obrońcy.

 1. Siła i Ochrona Naszyjnik z młotem często jest noszony jako talizman, mający zapewniać siłę i ochronę. W mitologii nordyckiej młot Thora, Mjölnir, był nie tylko potężną bronią, ale także narzędziem służącym do poświęceń i błogosławieństw, co czyniło go symbolem obrony przed złem oraz źródłem wsparcia i siły w trudnych czasach. Dla noszącego taki naszyjnik może to oznaczać ochronę przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi, a także siłę wewnętrzną i determinację.
 2. Odwaga i Męstwo Symbolika młota wiąże się także z odwagą i męstwem. Młot jako broń bojowa jest metaforą walki z przeciwnościami losu i odwagi w obliczu wyzwań. Noszenie tego symbolu może wyrażać gotowość do stawienia czoła trudnościom życia, siłę charakteru i niezłomność w dążeniu do celu.
 3. Odnowa i Twórczość Młot, będąc również narzędziem tworzenia, symbolizuje odnowę, twórczość i zdolność do przekształcania świata. W tym kontekście noszenie naszyjnika z młotem może być wyrazem chęci do tworzenia, adaptacji i wprowadzania pozytywnych zmian w swoim życiu oraz w otoczeniu.
 4. Połączenie z Tradycją Dla wielu ludzi noszenie naszyjnika z młotem to także sposób na nawiązanie do własnych korzeni i tradycji, szczególnie dla osób o skandynawskim pochodzeniu lub zainteresowanych kulturą wikingów. To symboliczne połączenie z przeszłością, z wartościami i wierzeniami przodków, które nadal inspirują i kształtują współczesne życie.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2442
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, sznurek jubilerski woskowany
Kolor:czarny, stalowy
Długość zawieszki:3,7 cm
Szerokość zawieszki:2,2 cm
Długość całkowita:65,0 cm
Typ zapięcia:węzły
Waga:8.2 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Mocny i wytrzymały sznurek jubilerski
 • Ciekawy surowy stalowy kolor
 • Regulowany obwód


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:20,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Kacper P.1 szt.16.11.2022 20:12:17
Wojciech R.1 szt.17.06.2022 12:14:33
Elwira W.1 szt.18.11.2021 12:12:47


Zobacz podobne produkty