Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 391 604 szt.
Wisior Klucz do Szczęścia

Wisior Klucz do Szczęścia

Nasza cena:20,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Wisiorek Klucz Do Szczęścia Ozdobny

Odkryj nasz niezwykły naszyjnik z wisiorkiem w kształcie misternie wykonanego klucza, który stanowi bramę do świata tajemnic i finezji. Ten unikatowy element biżuterii został starannie wykuty z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego, który zaskakuje wyglądem antycznego srebra, dodając głębi i charakteru każdej kreacji.

Elegancja w każdym detalu: Naszyjnik został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie detale odzwierciedlające ich unikalny styl. Klucz jest nie tylko starannie opracowany, ale i jego zdobienia nawiązują do elegancji vintage, sprawiając, że jest to biżuteria z duszą.

> Komfort noszenia: Zawieszony na długim, solidnym łańcuszku o subtelnym splocie, który pięknie prezentuje się na dekolcie. Mocne zapięcie zapewnia bezpieczeństwo i komfort noszenia przez cały dzień. Łańcuszek został zaprojektowany tak, aby być lekki i wygodny, jednocześnie będąc wystarczająco solidnym, aby wytrzymać codzienne użytkowanie.

Wszechstronność i adaptacja: Niezależnie od okazji, nasz naszyjnik jest gotowy, aby uzupełnić zarówno dzienne, jak i wieczorowe stroje. Można go nosić solo, aby dodać subtelny akcent do codziennej stylizacji, lub łączyć z innymi łańcuszkami o różnych długościach dla stworzenia warstwowego, współczesnego wyglądu.

Idealny prezent: Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Nasz wisiorek z kluczem to niebanalny wybór, który może symbolizować nowy początek, ukrytą wiadomość lub ścieżkę do serca. Prezentowany w eleganckim opakowaniu, jest gotowy do wręczenia jako znaczący upominek.

Symbolika klucza

Klucz jako zawieszka na łańcuszku jest bogaty w symbolikę. Każdy wzór, każda forma i materiał, z jakiego jest wykonany, może mieć własną, unikalną historię lub znaczenie.

 • Tajemnica: Klucze od zawsze były używane do zamykania i otwierania, co czyni je doskonałym symbolem tajemnic, które czekają na odkrycie.
 • Władza i Wiedza: Posiadanie klucza często symbolizuje władzę lub kontrolę, a także wiedzę i umiejętność dostępu do tego, co ukryte lub chronione.
 • Nowe Początki: Otwieranie drzwi kluczem może oznaczać nowy start, zmianę lub wejście na nową ścieżkę w życiu.
 • Miłość i Przywiązanie: Klucz do czyjegoś serca to silny symbol miłości, bliskości i nieprzerwanej więzi.

Znaczenie w Różnych Kulturach

Klucz jako motyw pojawia się w wielu kulturach i tradycjach. Na przykład, w starożytnym Egipcie, klucze były symbolem życia i obfitości. W chrześcijaństwie, klucz jest związany z autorytetem i władzą świętego Piotra, który "otwiera bramy nieba". W kulturze popularnej, klucz często pojawia się jako element rozwiązujący zagadkę lub dający dostęp do czegoś cennego.

Biżuteria z Kluczem

Współczesne naszyjniki z kluczem na łańcuszku łączą w sobie klasyczną elegancję z osobistym wyrazem. Są one doskonałym prezentem dla osoby, która jest dla nas "kluczem do szczęścia" lub dla kogoś, kto stoi u progu nowej życiowej drogi. Wybierając naszyjnik z kluczem, nadajemy wyraz osobistej historii i uczuć.

W sztuce jubilerskiej, klucz może być stylizowany na antyczny, pełen ornamentów, lub współczesny, o prostych liniach. Materiał, z jakiego jest wykonany – srebro, złoto, a nawet platyna – dodaje indywidualnego charakteru i prestiżu.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2632
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:srebrny
Długość zawieszki:6,5 cm
Szerokość zawieszki:3,0 cm
Całkowita długość łańcuszka:67,0 cm
Typ łańcuszka:ankier
Typ zapięcia:karabińczyk
Waga:15.6 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Kolor srebrny
 • Niezwykle lekki
 • Długi łańcuch


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:20,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


dorota g.1 szt.04.01.2024 11:02:28
Kornelia Z.1 szt.19.12.2023 22:39:31
Edyta M.1 szt.15.11.2022 13:01:58


Zobacz podobne produkty