Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Kolczyki wkrętki w kształcie ćwieków, wykonane z tworzywa sztucznego w kolorze złotym. Zamocowane są na metalowych sztyftach z zatyczkami.
Propozycja w nowej odsłonie z ćwiekami w kolorze złotym. Dodatek w stylu spike w modnym złotym kolorze. Ciekawie będą prezentować się ze stylizacjami rockowymi, punkowymi, metal czy goth. Propozycja z "pazurem" dla odważnych kobiet.
Dla silnych, ceniących sobie własny styl i pewnych siebie Pań. Dla kobiet znudzonych klasycznym grzecznym kształtem. Mocny, zdecydowany dodatek.
| Kod produktu: | ne727 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | złote tworzywo, metal nieszlachetny w kolorze srebrnym |
| Szerokość: | 0,9 cm |
| Średnica: | 1 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft z zatyczką 1,2 cm |
| W opakowaniu: | para |
| Waga: | 1.06 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara P. | 1 szt. | 09.05.2023 10:50:07 |
| Eliza G. | 1 szt. | 31.01.2023 20:52:08 |
| Joanna M. | 1 szt. | 25.05.2022 16:50:59 |
| Emilia M. | 1 szt. | 17.01.2022 14:39:55 |
| Katarzyna J. | 1 szt. | 07.01.2022 22:55:50 |
| Emilia P. | 1 szt. | 06.01.2022 21:38:25 |
| Magdalena G. | 1 szt. | 27.11.2021 20:19:03 |
| Barbara N. | 1 szt. | 26.04.2021 20:38:03 |
| Zuzanna R. | 1 szt. | 15.04.2021 22:31:06 |
| magdalena w. | 1 szt. | 04.10.2020 14:20:22 |
| Paulina G. | 1 szt. | 31.07.2019 11:32:20 |
| MARZENA L. | 1 szt. | 05.05.2019 18:37:04 |
| Beata M. | 1 szt. | 24.04.2019 10:48:06 |
| Ewa K. | 1 szt. | 10.02.2019 21:53:32 |
| Adam Ł. | 1 szt. | 12.12.2018 23:03:25 |
| Kinga L. | 1 szt. | 27.09.2018 22:21:51 |