Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Spinki Męskie Imię Cezary

Spinki Męskie Imię Cezary

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Kwadratowe Spinki Z Imieniem Cezary

Kwadratowe spinki do mankietów męskiej koszuli o imieniu "Cezary" to nie tylko praktyczny dodatek do eleganckiej garderoby, ale także wyraz osobistej elegancji i stylu. Wykonane ze stopu metali nieszlachetnych w wyrazistym kolorze srebrnym, te spinki emanują subtelnym blaskiem, który przyciąga uwagę i nadaje koszuli wyjątkowego charakteru.

Co jednak czyni te spinki naprawdę wyjątkowymi, to ich wykończenie. Każda z nich została starannie pokryta przeźroczystą żywicą, która tworzy efekt trójwymiaru i nadaje im głębi. To jakby każda spinka była malutkim dziełem sztuki, które można nosić na mankietach koszuli.

Imię "Cezary" zostało umieszczone na spinkach czarnym tekstem, kontrastującym z białym tłem, co nadaje im elegancki, klasyczny wygląd. To personalizowany dodatek, który nie tylko podkreśla Twoją tożsamość, ale także stanowi unikalny element Twojej stylizacji.

Te spinki do mankietów nie tylko utrzymują mankiety na swoim miejscu, ale także dodają charakteru i indywidualności Twojej koszuli. Niech Twoja garderoba mówi o Twoim stylu i osobowości, a te spinki "Cezary" z pewnością dodają jej wyjątkowego uroku.

Znaczenie imienia Cezary

Imię "Cezary" ma łacińskie pochodzenie i jest stosunkowo popularne w wielu krajach, w tym w Polsce. To imię posiada wiele historycznych i kulturowych znaczeń, które nadają mu głęboką wartość. Oto kilka aspektów znaczenia imienia "Cezary":

 • Historyczne znaczenie: Imię "Cezary" wywodzi się od łacińskiego imienia "Caesar". W starożytnym Rzymie "Caesar" było tytułem nadawanym cesarzom, a najbardziej znaną postacią noszącą to imię był Juliusz Cezar. To imię jest związane z potężnymi przywódcami i wpływowymi osobami w historii.
 • Moc i siła: Imię "Cezary" często jest kojarzone z cechami takimi jak siła, władza i determinacja. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako ambitne i zdolne do osiągania swoich celów.
 • Szlachetność: Imię "Cezary" może być również kojarzone z szlachetnością i elegancją. Jest to imię, które nosiło wiele wpływowych postaci w historii i literaturze, co nadaje mu pewną prestiżową aurę.
 • Indywidualizm: Osoby noszące imię "Cezary" często są postrzegane jako indywidualiści o silnym charakterze. Mają tendencję do wybijania się na tle innych i mają unikalne podejście do życia.
 • Związek z kulturą: W Polsce imię "Cezary" cieszy się popularnością i jest noszone przez wiele osób. Ma również swoje odpowiedniki w innych krajach, co pokazuje uniwersalność tego imienia.

Kiedy Cezary obchodzi imieniny

Imieniny Cezary obchodzi w kalendarzu liturgicznym katolickim w dniu 25 lutego, 8 kwietnia, 15 kwietnia, 20 kwietnia, 27 lipca, 22 sierpnia, 27 sierpnia, 3 listopada, 27 grudnia i 28 grudnia. Jest to dzień, w którym można świętować imieniny dla wszystkich osób o imieniu "Cezary" oraz jego żeńskich odpowiedników, czyli "Cezaria" lub "Cezaria". Warto pamiętać, że daty obchodzenia imienin mogą różnić się w zależności od kalendarza liturgicznego lub tradycji lokalnych. Dla wielu osób obchodzących imieniny jest to okazja do składania życzeń i obdarowywania jubilata prezentami.

Odpowiedniki w innych językach: esperanto: Cezaro.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1609
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Kolor srebrny
 • Wyraźny napis
 • Efekt 3D
 • Mocne obrotowe zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Romualda L.1 szt.10.04.2019 12:48:34
Ania D.1 szt.27.12.2018 19:50:54
Emilia B.1 szt.10.12.2018 23:09:57