Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 634 szt.
Spinki do Rękawów dla Daniela

Spinki do Rękawów dla Daniela

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 3

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Mankietowe Z Imieniem Daniel

Spinki do mankietów męskich o unikatowym, kwadratowym kształcie, które doskonale łączą w sobie elegancję i nowoczesność. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, te spinki prezentują się w szlachetnym, srebrnym kolorze, dodając każdej koszuli wyrafinowanego blasku. Ich wyjątkowość podkreśla starannie naniesiony napis "Daniel", wykonany czarnym, wyraźnym pismem na kontrastującym, białym tle. To nie tylko praktyczny, ale i osobisty akcent, idealny dla każdego mężczyzny o imieniu Daniel.

Co więcej, spinki te są pokryte wysokiej jakości, przeźroczystą żywicą, która nadaje im efekt trójwymiarowości. Ta nowoczesna technika nie tylko zabezpiecza napis przed zniszczeniem, ale także dodaje głębi i wyrafinowania, tworząc wyjątkowy efekt wizualny, który przyciąga wzrok i podkreśla indywidualny styl noszącego.

Idealne jako prezent na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice, czy sukcesy zawodowe, te spinki do mankietów z pewnością zostaną docenione przez każdego mężczyznę ceniącego klasykę połączoną z osobistym akcentem. Dzięki swojej uniwersalności i elegancji, będą pasować do różnorodnych stylizacji, od formalnych koszul po bardziej casualowe zestawy, dodając każdemu ubiorowi niepowtarzalnego charakteru.

Znaczenie imienia Daniel

Imię Daniel pochodzi z języka hebrajskiego i oznacza "Bóg jest moim sędzią" lub "Bóg jest moim rozjemcą". Pochodzi od słów "Dan" (sąd) i "El" (Bóg). Jest to imię o głębokich korzeniach biblijnych, znane przede wszystkim z historii Daniela, proroka i bohatera Księgi Daniela w Starym Testamencie.

Daniel w Biblii jest postacią wyjątkową ze względu na swoją wierność i oddanie Bogu, nawet w obliczu wielkich wyzwań i prób. Najbardziej znany jest z opowieści o Danielu w lwiej jamie, gdzie został wrzucony z powodu swojej niezachwianej wierności Bogu, lecz ostatecznie został cudownie uratowany.

Imię to jest popularne w wielu krajach i kulturach, przekraczając granice religijne i etniczne. Osoby noszące imię Daniel często są postrzegane jako lojalne, odważne i wytrwałe. Współczesne znaczenie imienia może różnić się w zależności od kultury, ale często kojarzy się z inteligencją, siłą moralną oraz zdolnością do stawiania czoła wyzwaniom.

Daniel jest również imieniem często wybieranym ze względu na jego uniwersalność i łatwość w wymowie w różnych językach, co sprawia, że jest popularnym wyborem dla rodziców na całym świecie.

Imieniny Daniela obchodzone są w różnych dniach w zależności od kalendarza liturgicznego, który może się różnić w zależności od kraju i tradycji kościelnej. W polskim kalendarzu imieniny Daniela najczęściej obchodzone są:
 • 11 grudnia
 • 3 stycznia
 • 16 lutego
 • 21 lipca
 • 10 października.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1612
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Czytelny napis
 • Efekt 3D
 • Wygodne zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Romualda L.1 szt.10.04.2019 12:48:34
Iwona J.1 szt.23.08.2018 22:15:29
Danuta F.1 szt.24.04.2018 14:06:51