Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 627 szt.
Spinki Męskie dla Wojciecha

Spinki Męskie dla Wojciecha

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 6

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Srebrne Spinki Do Koszuli Z Imieniem Wojciech

Spinki do mankietów z imieniem "Wojciech" to wyjątkowy dodatek, który łączy elegancję z osobistym akcentem. Te stylowe akcesoria są wykonane ze starannie wyselekcjonowanego stopu metali nieszlachetnych, który zapewnia trwałość i wytrzymałość, jednocześnie zachowując lekkość i komfort noszenia. Ich srebrny kolor dodaje klasycznego, ale zarazem nowoczesnego wyglądu, idealnego do każdej męskiej koszuli.

Szczególnym elementem tych spinek jest imię "Wojciech", wyróżniające się czarnymi literami na białym tle. Ta kontrastująca kolorystyka sprawia, że napis jest czytelny i wyraźny, a jednocześnie elegancki. Co więcej, imię jest umieszczone pod warstwą wysokiej jakości przezroczystej żywicy, co nadaje mu niezwykły efekt trójwymiarowości. Ta technika nie tylko zabezpiecza napis przed uszkodzeniami, ale również dodaje głębi i wyrafinowania wyglądowi spinek.

Spinki te są doskonałym wyborem dla mężczyzn ceniących sobie wyjątkowe dodatki, które podkreślają ich indywidualność i osobisty styl. Mogą stanowić idealny prezent na specjalne okazje, takie jak urodziny, rocznice czy sukcesy zawodowe, będąc nie tylko praktycznym, ale i osobistym upominkiem. Ponadto, dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi, te spinki do mankietów mogą być noszone zarówno w środowisku biznesowym, jak i na mniej formalnych spotkaniach, zawsze dodając odrobinę elegancji i charakteru do męskiego stroju.

Znaczenie imienia Wojciech

Imię Wojciech ma słowiańskie pochodzenie i jest złożone z dwóch członów: „woj”, co oznacza „wojownik”, oraz „ciech”, co może być tłumaczone jako „radość” lub „uśmiech”. W związku z tym, imię Wojciech można interpretować jako „wojownik radości” lub „radość z walki”, "ten, który lubi walczyć".

Wojciech jest imieniem, które od dawna było popularne w krajach słowiańskich, szczególnie w Polsce. Charakteryzuje się silnym, męskim brzmieniem i często jest kojarzone z męstwem oraz siłą. Osoby noszące to imię często są postrzegane jako odważne, silne, ale jednocześnie mające pozytywne nastawienie do życia.

W historii i kulturze polskiej, imię Wojciech jest również znane dzięki świętemu Wojciechowi, biskupowi i męczennikowi, patronowi Polski, który był postacią ważną dla historii i chrześcijaństwa w regionie.

Imię Wojciech nie straciło na popularności przez wieki i nadal jest chętnie wybierane przez rodziców dla swoich synów. Jego głębokie korzenie historyczne i pozytywne konotacje sprawiają, że jest to imię pełne godności i szacunku.

W Polsce, jest jednym z najczęściej wybieranych imion męskich w kraju. W roku 2020, imię to zostało nadane aż 4687 nowo narodzonym chłopcom, co umieściło je na 11. pozycji w rankingu najpopularniejszych imion dla nowo narodzonych chłopców. Ta statystyka jest odzwierciedleniem ciągłej popularności imienia Wojciech, które od lat cieszy się niezmienną popularnością wśród rodziców wybierających imię dla swoich synów.

W szerszym kontekście całej populacji Polski, Wojciech zajmuje również znaczącą pozycję, plasując się na 16. miejscu pod względem ogólnej liczby nadań, z imponującą liczbą 276 649 osób noszących to imię. To świadczy o trwałym wpływie tego imienia na polską kulturę i tradycję. Jego popularność można przypisywać wielu czynnikom, w tym klasycznej brzmieniu, silnym korzeniom historycznym oraz znaczącym postaciom historycznym i kulturalnym noszącym to imię, które oddziaływały na polską historię i tożsamość narodową.

Święty Wojciech

Święty Wojciech, znany również jako Adalbert z Pragi, był ważną postacią w historii chrześcijaństwa w Europie Środkowej. Urodził się około 956 roku w rodzinie szlacheckiej w Libicach, obecnie części Pragi, w Czechach. Jego życie i działalność miały kluczowe znaczenie dla chrystianizacji regionu.

Wojciech został w młodym wieku wybrany na biskupa Pragi. Jego działalność ewangelizacyjna, koncentrująca się na moralnej odnowie duchowieństwa i wiernych, napotkała na wiele przeszkód i oporu, co skłoniło go do kilkakrotnego opuszczania swojej diecezji. Jego zainteresowania misyjne skierowały go na północ, do regionów zamieszkałych przez pogańskie plemiona Słowian i Bałtów.

W roku 997 Wojciech udał się na misję do Prus, gdzie z zapałem głosił chrześcijaństwo. Jego działalność misyjna spotkała się jednak z wrogim przyjęciem przez miejscową ludność pogańską. 23 kwietnia 997 roku został zamordowany przez Prusów podczas jednej z misji ewangelizacyjnych. Jego śmierć uczyniła go męczennikiem i szybko został kanonizowany.

Święty Wojciech jest uznawany za jednego z głównych patronów Polski, Czech i Węgier. Jego relikwie spoczywają w katedrze gnieźnieńskiej, a jego kult jest nadal żywy w wielu krajach słowiańskich. Jego święto obchodzone jest w Kościele katolickim 23 kwietnia. Jest on symbolem odwagi, poświęcenia i oddania sprawie chrystianizacji. Postać Świętego Wojciecha ma nie tylko znaczenie religijne, ale również kulturowe i historyczne dla wielu narodów Europy Środkowej.

Imieniny Wojciecha

W ciągu najbliższego roku Wojciecha może obchodzić swoje imieniny w następujące dni:

  • 23 kwietnia
  • 24 lipca


Specyfikacja

Kod produktu:ar1681
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Błyszcząca powierzchnia
  • Wyraźny napis
  • Efekt wypukłości 3D


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Alicja S.1 szt.16.11.2023 21:35:33
Małgorzata T.1 szt.27.05.2022 08:30:44
Piotr W.1 szt.07.02.2022 20:52:12
Kamil S.1 szt.09.09.2020 08:28:52
WŁADYSŁAW W.1 szt.09.12.2019 13:29:32
Witold R.1 szt.07.12.2019 13:36:20