Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Męskie spinki z błyszcząca srebrną powierzchnią w kolorze srebrno - czarnym, wykonane ze stopów metali nieszlachetnych, z mocną przekładką. Głębokie czarne tło z białym napisem, wszystko w efekcie 3D.
Każda ze spinek ma inny napis: LEWY SIERPOWY lub PRAWY SIERPOWY. To podstawowe ciosy bokserskie, używane najczęściej w półdystansie, które trafiają przeciwnika z boku, w tułów oraz boczne części głowy.
Walka na pięści jest jednym z najstarszych znanych sportów. Była ona jedną z dyscyplin antycznych igrzysk olimpijskich, jednakże od współcześnie znanego boksu wiele ją różniło. Przede wszystkim brak jakichkolwiek zasad. Te zostały dopiero jasno określone dopiero w roku 1730 przez Jacka Broughtona, który wstrząśnięty śmiercią na ringu swojego przeciwnika, sformułował i wprowadził w życie zbiór zasad znany jako Broughton's Rules.
Boks jako sport amatorski, pojawił się na igrzyskach olimpijskich w Saint Luis w roku 1905.
| Kod produktu: | ar1245 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D |
| Kolor: | czarny + srebrny błyszczący |
| Długość: | 1,5 cm |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Wysokość: | 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | ruchoma przekładka |
| W opakowaniu: | 2 szt |
| Waga: | 8.23 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Dorota W. | 1 szt. | 04.12.2024 18:03:49 |
| Judyta Ł. | 1 szt. | 04.12.2020 15:23:11 |
| Asia B. | 1 szt. | 27.04.2019 18:19:55 |
| Aneta B. | 1 szt. | 12.12.2018 21:12:11 |
| Marzena G. | 1 szt. | 24.05.2018 13:41:39 |
| Jarosław R. | 1 szt. | 17.11.2017 03:09:36 |
| Magdalena B. | 1 szt. | 08.10.2017 20:49:05 |
| Dominika K. | 1 szt. | 01.10.2017 15:24:28 |
| Martyna R. | 1 szt. | 22.03.2017 11:27:17 |
| Odbiór O. | 1 szt. | 27.12.2016 13:53:20 |
| Patrycja P. | 1 szt. | 14.12.2016 22:48:02 |
| Sonia G. | 1 szt. | 29.05.2016 16:40:18 |