Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 391 604 szt.
Spinki dla Przemysława

Spinki dla Przemysława

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Męskie Spinki Mankietowe Dla Przemysława

Spinki do mankietów męskiej koszuli z imieniem "Przemysław" to wyjątkowy i elegancki dodatek, który łączy w sobie klasyczną estetykę z nowoczesnym akcentem. Wykonane z wysokiej jakości stopu metali nieszlachetnych, zapewniają trwałość i elegancję. Ich srebrny kolor nadaje im ponadczasowy charakter, który doskonale komponuje się z każdym stylem i rodzajem koszuli.

Jednak to, co wyróżnia te spinki, to unikalna, trójwymiarowa prezentacja imienia "Przemysław". Imię to zostało misternie wkomponowane w design spiniek, dzięki zastosowaniu nowoczesnej techniki pokrywania przezroczystą żywicą. Ten innowacyjny proces nie tylko chroni i zachowuje czystość napisu, ale także tworzy efekt głębi, dodając spinkom wyjątkowego charakteru.

Napis "Przemysław" jest wyraźny i czytelny, dzięki zastosowaniu kontrastujących barw – czarnego tekstu na białym tle. Ta klasyczna kombinacja kolorystyczna zapewnia, że imię jest łatwo zauważalne, a jednocześnie nie przytłacza całościowego wyglądu spiniek.

Spinki te są idealnym wyborem dla każdego mężczyzny o imieniu Przemysław, który ceni sobie elegancję i indywidualność. Są doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany. Idealnie nadają się na różnorodne okazje, od formalnych spotkań biznesowych po eleganckie wydarzenia towarzyskie. Zapewniają subtelną, ale wyraźną personalizację, która dodaje unikalnego charakteru tradycyjnej męskiej garderobie.

Znaczenie imienia Przemysław

Imię Przemysław ma słowiańskie korzenie i składa się z dwóch członów: „przem-” oraz „-sław”, które mają swoje osobne znaczenia.

Część „przem-” pochodzi od słowa „przemieniać” lub „przeobrażać”, co może być interpretowane jako „zmieniać” lub „przekraczać”. Często jest łączona z ideą zmiany, transformacji lub przewodzenia zmianom.

Druga część, „-sław”, pochodzi od słowa „sława”, co oznacza sławę lub renomę. W kontekście imienia, ten element może być rozumiany jako odniesienie do sławy lub szacunku.

Połączenie tych dwóch elementów nadaje imieniu Przemysław znaczenie „ten, który przynosi sławę poprzez zmiany” lub „ten, który jest sławny ze względu na swoje przemiany”. Jest to imię, które podkreśla zarówno zdolność do prowadzenia zmian, jak i uzyskiwania przez nie uznania.

W kontekście kulturowym i historycznym, imię Przemysław było popularne wśród Słowian i nadal jest stosunkowo powszechne w krajach słowiańskich, szczególnie w Polsce. Charakteryzuje się mocnym, tradycyjnym brzmieniem i często jest kojarzone z siłą, odwagą oraz zdolnością do przywództwa.

Imieniny Przemysława

Przemysław obchodzi imieniny:

 • 13 kwietnia
 • 4 września
 • 10 października
 • 30 października


Specyfikacja

Kod produktu:ar1662
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:czarny,biały + srebrny błyszczący
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Wyraźny napis
 • Błyszcząca powierzchnia
 • Efekt wypukłości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Justyna D.1 szt.17.12.2019 22:40:20
Maria B.1 szt.27.11.2018 19:49:13