Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka biało - niebieska ręcznie pleciona wykonana ze sznurka jubilerskiego. Bransoletka posiada regulację dziękiczemu idealnie dopasuje się do twojego nadgarstka.
Lekka, przyjemna w dotyku, a do tego bardzo modna i wygodna. Pasuje do luźnych codziennych stylizacji, idealna do jeansów. Przepiękny niebieski kolor sprawia, że bransoletka mocno przyciąga wzrok. Ponadto to kolor przyjaźni: podarowanie niebieskiego symbolizuje duże znaczenie przyjaźni dla obdarowującego. Natomiast klasyka bieli nadaje niepowtarzalnego charakteru.
| Kod produktu: | ar2087 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | biały, jasny niebieski |
| Szerokość: | 1,1 cm |
| Obwód: | uniwersalny regulowany, min. 17 cm |
| Długość regulacji: | ok. 9 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Waga: | 4.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Patrycja B. | 1 szt. | 23.02.2026 09:12:48 |
| Ilona P. | 1 szt. | 27.10.2023 19:40:38 |
| Arkadiusz L. | 1 szt. | 11.07.2023 17:38:57 |
| Arkadiusz L. | 1 szt. | 10.07.2023 16:40:40 |
| Ewa P. | 1 szt. | 31.03.2023 20:44:39 |
| Justyna P. | 1 szt. | 31.07.2020 12:16:09 |