Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Granatowa, skórzana bransoletka, wykonana z dziewięciu miękkich rzemieni, związanych na końcach sznurkiem jubilerskim. Można regulować jej obwód za pomocą ruchomego węzła.
Wygodna, lekka bransoletka dla mężczyzn ceniących wolność, niezależność i swobodny styl. W sam raz pasuje do stylu żeglarskiego czy surferskiego. Ciekawa i niebanalna stylistycznie a przy tym niezobowiązująca.
Idealna na każdą porę roku.
Ludzie lubiący barwę koloru granatowego są zazwyczaj przywódczy, inteligentni, odpowiedzialni, rozsądni, dyplomatyczni i posiadają chęć kontrolowania świata zewnętrznego. Nie bez powodu ten kolor noszą takie osoby jak sędziowie czy biznesmeni, ponieważ jest on przychylny do podejmowania decyzji.
| Kod produktu: | ar1219 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | skóra, sznurek jubilerski |
| Kolor: | granatowy |
| Szerokość: | 9 x 0,2 cm (rzemyk) |
| Średnica wewnętrzna: | max. 8 cm, regulowana |
| Typ rzemyka: | skórzany 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.98 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Emilia O. | 1 szt. | 12.01.2026 11:06:11 |
| Michał T. | 1 szt. | 13.07.2025 22:57:13 |
| Joanna S. | 1 szt. | 07.02.2024 15:23:57 |
| Czarek B. | 1 szt. | 06.11.2023 15:37:29 |
| Ilona B. | 1 szt. | 07.11.2022 20:57:47 |
| Rafał R. | 1 szt. | 23.09.2022 16:20:24 |
| Leszek Ż. | 1 szt. | 17.08.2022 10:27:49 |
| Ireneusz Ł. | 1 szt. | 17.05.2022 01:36:47 |
| Borowik P. | 1 szt. | 07.04.2022 14:47:21 |
| POŁUDNIOWA O. | 1 szt. | 08.12.2021 14:17:58 |
| Michał S. | 1 szt. | 28.02.2021 04:07:36 |
| Elżbieta Z. | 1 szt. | 07.11.2020 16:32:49 |
| Marcin C. | 1 szt. | 03.10.2020 20:39:03 |
| Piotr K. | 1 szt. | 20.09.2020 11:34:40 |
| Joanna A. | 1 szt. | 27.05.2020 21:24:16 |
| Anna B. | 1 szt. | 10.02.2020 19:00:48 |