Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Klasyczny pierścionek w formie wciętego srebrnego kwadratu z czarnym wypełnieniem. Wykonany z posrebrzanego metalu nieszlachetnego o błyszczącej powierzchni. Posiada regulowaną średnicę i możliwe jest dostosowanie jego rozmiaru do wybranego palca poprzez odpowiednie ukształtowanie drucianej obrączki.
Bardzo oryginalny z odrobina ekstrawagancji. Dla kobiet z charakterem, nie bojących się eksperymentów lubiących oryginalne i wyraziste ozdoby dłoni. Propozycja dla odważnych kobiet odchodzących od klasyki. Pierścionek doskonale nadaje się zarówno jako uzupełnienie kreacji wieczorowej jak i może być noszony jako efektowny dodatek na co dzień.
| Kod produktu: | rr209 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany |
| Długość: | 1,4 cm |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 17 mm, regulowana |
| Waga: | 3.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Agnieszka P. | 1 szt. | 29.06.2022 21:29:20 |
| Iwona M. | 1 szt. | 12.03.2021 08:12:20 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 19.04.2020 18:42:05 |
| Renata H. | 1 szt. | 04.03.2020 08:24:54 |
| Zuzanna W. | 1 szt. | 02.01.2020 19:05:24 |
| BOGUMIŁA B. | 1 szt. | 12.12.2019 12:25:37 |
| BRYGIDA K. | 1 szt. | 05.03.2019 11:38:20 |
| Malgorzata k. | 1 szt. | 12.12.2018 23:04:31 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 12.12.2018 17:40:51 |
| Renata K. | 1 szt. | 09.07.2018 23:29:43 |
| Anna P. | 1 szt. | 19.06.2017 16:11:39 |
| Martyna P. | 1 szt. | 04.12.2016 22:13:59 |
| Martyna P. | 1 szt. | 04.12.2016 22:11:03 |
| Zuzanna S. | 1 szt. | 26.02.2016 22:51:08 |
| ANNA K. | 1 szt. | 08.10.2015 13:00:23 |
| Iwona W. | 1 szt. | 03.06.2015 22:48:49 |