Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Ozdobna wsuwka do włosów ze szklaną, błyszczącą cyrkonią. Wykonana z posrebrzanego metalu nieszlachetnego.
Kobiece włosy zawsze można ładnie ozdobić. A czasem potrzebujemy dodatków które jednocześnie ozdobią naszą fryzurę i będą trzymać w ryzach nasze nieposkromione włosy. I tutaj świetnie sprawdzi się nasza propozycja. Wsuwka ta podkreśli odświętny charakter fryzury, doda jej szyku i elegancji. Cyrkonia będzie się tajemniczo mienić w splotach włosów, migotać w świetle lamp czy świec.
Nadaje się do upinania fryzur ślubnych czy wieczorowych. Jako dyskretna ozdoba może też być noszona na włosach w mniej uroczystych okolicznościach.
| Kod produktu: | rr143 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, posrebrzany |
| Szerokość: | 1,5 mm |
| Długość całkowita: | 6,2 cm |
| Ilość cyrkonii: | 1 |
| Rodzaj cyrkonii: | szklana, bezbarwna; 3,5 mm |
| W opakowaniu: | 1 szt. |
| Waga: | 1.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Renata J. | 1 szt. | 14.03.2023 11:38:18 |
| Anna G. | 4 szt. | 13.05.2022 11:55:07 |
| Elwoz E. | 2 szt. | 13.05.2022 08:16:57 |
| Iwona B. | 1 szt. | 03.05.2022 18:51:37 |
| Izabela D. | 4 szt. | 12.04.2022 18:20:10 |
| Helena Ż. | 4 szt. | 20.02.2022 13:42:00 |
| Grazyna B. | 5 szt. | 31.01.2022 18:46:00 |
| Joanna K. | 3 szt. | 28.01.2022 12:42:12 |
| Barbara S. | 10 szt. | 26.01.2022 21:47:16 |
| Martyna T. | 10 szt. | 13.09.2021 12:17:22 |
| Andżelika B. | 10 szt. | 18.08.2021 15:35:38 |
| Małgorzata B. | 12 szt. | 25.07.2021 19:47:34 |
| Jolanta Z. | 10 szt. | 07.07.2021 13:26:08 |
| Anna F. | 1 szt. | 29.05.2021 13:13:24 |
| Joanna m. | 1 szt. | 20.05.2021 16:07:13 |
| Krzysztof S. | 5 szt. | 24.01.2021 17:05:31 |