Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek z okrągłym znakiem Anarchia i napisem "VIVAT ANARCHIA", zawieszony na długim łańcuszku. Wykonany jest z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra.
Anarchia (z j.greckiego - bez władcy) - to model społeczno-polityczny w założeniu bez władzy, bez narzuconych praw i gdzie wszyscy są równi i wolni. Idee anarchizmu zakładają model społeczeństwa, w którym istnieje całkowita równość społeczna, dobrowolna współpraca, istnieje poszanowanie wolności osobistej i nie ma żadnej formy władzy, wyzysku i przymusu.
| Kod produktu: | aj1563 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 5,0 cm |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 68 cm |
| Typ łańcuszka: | pancerka, stal posrebrzana |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 16.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Bartłomiej W. | 1 szt. | 05.01.2024 02:15:56 |
| Hanna T. | 1 szt. | 17.11.2023 16:30:00 |
| Antonina D. | 1 szt. | 14.06.2023 21:28:24 |
| Antonina D. | 1 szt. | 14.06.2023 18:15:07 |
| Antonina D. | 1 szt. | 14.06.2023 18:12:30 |
| Antonina D. | 1 szt. | 14.06.2023 18:08:11 |
| Mateusz U. | 1 szt. | 27.04.2023 12:36:23 |
| Marta S. | 1 szt. | 11.04.2023 12:35:50 |
| Maja S. | 1 szt. | 12.02.2023 22:42:48 |
| Maja S. | 1 szt. | 12.02.2023 22:39:49 |
| Volodymyr M. | 1 szt. | 30.11.2022 17:20:51 |
| Maciej M. | 1 szt. | 23.09.2022 09:33:30 |
| sylwester n. | 1 szt. | 19.08.2022 22:19:32 |
| Beata C. | 1 szt. | 15.08.2022 16:25:10 |
| Beata C. | 1 szt. | 15.08.2022 16:18:39 |
| Aleksandra S. | 1 szt. | 09.08.2022 13:30:51 |