Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 118 szt.
Naszyjnik Dzikie Róże

Naszyjnik Dzikie Róże

Nasza cena:23,89 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Pokaż znajomym na Facebooku 7

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Naszyjnik Regulowany Retro Roże

Stylowy naszyjnik w postaci różyczek w stylu retro, to wyjątkowa ozdoba, która przeniesie Cię w czasie do epoki elegancji i klasyki. Składający się z 21 precyzyjnie wykonanych elementów, każda różyczka została starannie opracowana, by oddać piękno i detale retro wzornictwa. Naszyjnik wykonany jest z wysokiej jakości metalu nieszlachetnego o wykończeniu przypominającym stare srebro, co dodaje mu szlachetności i wyrafinowania.

Zapięcie tego naszyjnika zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i uniwersalności. Dzięki regulacji, możesz łatwo dopasować obwód naszyjnika do swoich potrzeb, co zapewnia idealne dopasowanie niezależnie od stylizacji. Co więcej, ten mechanizm zapięcia sprawia, że naszyjnik jest łatwy w użyciu, a jednocześnie bezpieczny i trwały.

Co wyróżnia ten naszyjnik, to wyraźny wzór, gdzie ciemniejsze wypełnienie doskonale kontrastuje z elementami w kolorze starego srebra. Ta gra barw sprawia, że naszyjnik jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale też wyrazistym elementem, który przyciągnie wzrok i doda charakteru każdej stylizacji. Idealny dla kobiety, która ceni sobie elegancję z nutą vintage, ten naszyjnik jest doskonałym wyborem, by dodać klasycznego uroku każdej kreacji.

Symbolika róży

Róża od wieków zajmuje wyjątkowe miejsce w kulturze i symbolice wielu społeczeństw na całym świecie. Jej znaczenie jest wielowymiarowe i często zależy od kontekstu, w którym jest przedstawiana, a także od jej koloru.

W kulturze zachodniej, róża jest przede wszystkim symbolem miłości i piękna. Czerwona róża, ze względu na swój intensywny kolor i delikatne płatki, od dawna jest uważana za wyraz głębokiej, namiętnej miłości. Jest to motyw często spotykany w literaturze, sztuce, a także w codziennych gestach, takich jak obdarowywanie ukochanej osoby bukietem róż.

Biała róża, z kolei, symbolizuje niewinność, czystość i duchowość. Często pojawia się w ceremoniach religijnych, takich jak chrzty czy śluby, jako wyraz czystości intencji i nowego początku. W niektórych kulturach, biała róża jest także symbolem tajemnicy lub tajemniczości.

Różowa róża ma zazwyczaj łagodniejsze konotacje. Jest symbolem wdzięku, delikatności i podziwu. Często jest wybierana jako prezent w sytuacjach mniej namiętnych, ale pełnych ciepłych uczuć i szacunku.

Żółta róża, która niekiedy była interpretowana jako symbol zazdrości lub niewierności, współcześnie jest częściej postrzegana jako wyraz przyjaźni, radości i troski. Jest to kolor optymistyczny, który często pojawia się w bukietach jako wyraz wsparcia i pocieszenia.

Symbolika róży nie ogranicza się jednak tylko do koloru. Róża, ze względu na swoje kolce, bywa także symbolem ochrony i obrony. W niektórych tradycjach, kolce róż są przypomnieniem, że piękno często wiąże się z ryzykiem bólu lub trudności.

W chrześcijaństwie, róża ma także głębokie znaczenie duchowe. Często jest kojarzona z Maryją, Matką Jezusa, i przedstawiana w różnych formach sztuki religijnej. Różaniec, będący jedną z form modlitwy, dosłownie oznacza „koronę z róż” i ma silne konotacje z Maryją.

W alchemii i mistycyzmie, róża symbolizowała tajemnicę i poszukiwanie głębszego znaczenia życia i wszechświata. Róża w kręgu, znana jako „róża wiatrów”, była symbolem nieskończoności i wieczności.

Róża odgrywa istotną rolę także w literaturze i poezji. Jest obiektem metafor i symboli w wielu dziełach, od romantycznych sonetów po współczesne utwory literackie. Poeci często używają róży jako symbolu ulotności życia i piękna, które mimo swego przemijającego charakteru pozostawia trwały ślad.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2124
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:stare srebro
Długość zawieszki:2,0 cm
Szerokość zawieszki:1,6 cm
Długość całkowita:50,0 cm
Długość regulacji:5,0 cm
Typ zapięcia:karabińczyk z regulacją
Waga:30.9 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Stylizowane na antyczne srebro
  • Motyw dzikiej róży
  • Wygodna regulacja


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:23,89 zł

Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano


Jolanta G.1 szt.31.12.2023 13:19:23
Agnieszka T.1 szt.03.10.2021 17:17:31
Barbara K.1 szt.15.04.2021 21:02:26
Urszula B.1 szt.11.04.2021 20:43:43
Magdalena K.1 szt.02.11.2020 21:41:48
Justyna P.1 szt.31.07.2020 12:16:09
Szymon Ż.1 szt.27.07.2020 11:41:04
Monika P.1 szt.09.02.2020 12:31:43


Zobacz podobne produkty