Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalny, ponadczasowy komplet damski składający się z kolczyków oraz wisiorka z motywem węzłów nieskończoności. Zawieszka umieszczona jest na łańcuszku typu żmijka z regulowaną długością, którą można dopasować zapinając karabińczyk na odpowiednie oczko. Cały komplet wykonano z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra.
Komplet ten jest oryginalny, a zarazem elegancki, stanowi idealną propozycję zarówno na imprezę jak i na co dzień do pracy. Wzór jest nowoczesny ale przy tym stylowy. Wspaniale komponuje się z nieco mniej formalnymi kreacjami.
| Kod produktu: | ar1990 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny antyczny błyszczący |
| Długość zawieszki: | kolczyki: 2,3 cm; wisiorek: 6,6 cm |
| Szerokość zawieszki: | kolczyki: 1,2 cm; wisiorek: 1,2 cm |
| Długość całkowita z regulacją: | 48,00 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 41,0 cm |
| Długość regulacji: | 7,0 cm |
| Typ łańcuszka: | żmijka 1,5 mm z regulacją |
| Typ zapięcia: | karabińczyk z regulacją |
| Waga: | 14 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Magdalena A. | 1 szt. | 11.01.2022 22:45:22 |
| Adam K. | 1 szt. | 15.12.2020 18:06:35 |
| Andrzej T. | 1 szt. | 05.12.2019 15:34:58 |
| Katarzyna C. | 1 szt. | 07.08.2019 18:02:31 |
| Marlena W. | 1 szt. | 17.07.2019 09:57:45 |
| Jadwiga P. | 1 szt. | 12.06.2019 16:23:44 |