Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękny i modny komplet damski w postaci kolczyków i wisiorka z imitacją ostrej papryki chili. Wykonany z posrebrzanego metalu nieszlachetnego o błyszczącej powierzchni. Do noszenia na co dzień oraz na nieformalne wyjścia wieczorne - dodaje kreacji lekkiej pikanterii.
Papryka chili (chilli) - owoc jednej z odmian ostrej papryki rocznej, używana jako przyprawa. Pochodzi z Peru (Peruvian hot pepper), uprawiana ze względu na swoje walory smakowe. Dojrzała ma intensywnie czerwony kolor, a także bardzo ostry smak. Za ostry smak papryki chili odpowiada zawarta w jej owocach kapsaicyna, która ma własności drażniące i rozgrzewające skórę i błony śluzowe. Silnie piekący smak, jaki odczuwamy przy doustnym spożyciu papryki chili wywołany jest przez podrażnienie zakończeń czuciowych oraz termicznych nerwów.
| Kod produktu: | rr229 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | posrebrzany metal nieszlachetny |
| Długość: | wisiorek: 2,3 cm; kolczyki: 0,9 cm |
| Szerokość: | wisiorek: 0,8 cm; kolczyki: 0,3 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 48 cm |
| Długość regulacji: | 6 cm |
| Typ łańcuszka: | kwadratowa żmijka 0,9 mm |
| Typ zapięcia: | wisiorek: karabińczyk; kolczyki: sztyft 1 cm |
| Waga: | 6.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Wioletta T. | 1 szt. | 16.11.2023 11:06:00 |
| Wioletta T. | 2 szt. | 16.11.2023 10:39:03 |
| Agnieszka B. | 1 szt. | 23.07.2023 17:32:28 |
| Aniela N. | 1 szt. | 09.06.2023 23:29:34 |
| Monika S. | 1 szt. | 08.05.2023 21:39:32 |
| Przemek K. | 1 szt. | 25.05.2022 19:38:01 |
| Zakład u. | 1 szt. | 24.03.2022 10:39:45 |
| Jakub P. | 1 szt. | 10.02.2022 14:42:36 |
| Edyta P. | 1 szt. | 01.02.2021 23:30:48 |
| Karol K. | 1 szt. | 18.11.2020 10:54:23 |
| Dawid S. | 1 szt. | 27.10.2020 19:42:50 |
| Renata C. | 1 szt. | 09.04.2020 16:18:47 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 16.03.2020 20:25:16 |
| Eliza W. | 1 szt. | 08.08.2019 01:49:47 |
| Azyl D. | 1 szt. | 02.03.2019 17:06:08 |