Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wyjątkowe kolczyki metalowe w kształcie średniej wielkości rombów koloru złotego. Wykonane z pozłacanego metalu o nieregularnej powierzchni. Niezwykle kobiecy i modny dodatek. Idealne na imprezę i na co dzień.
Kolczyki ruszają się przy każdym ruchu głowy, dodając sylwetce nieco lekkości. Ładnie błyszczą w słonecznych promieniach ale i w świetle sztucznym. Dlatego świetnie nadają się na wieczorną kolację dzięki nim na pewno zostaniesz zauważona. Propozycja dla pań kochających złoto i lubiących błyszczeć.
| Kod produktu: | rr125 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | pozłacany metal nieszlachetny |
| Szerokość: | 3,7 cm (bok) |
| Długość całkowita: | 6,9 cm |
| Typ zapięcia: | bigle 1,1 cm |
| Waga: | 5.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna L. | 1 szt. | 13.11.2013 11:41:27 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 05.11.2013 08:37:55 |
| Paulina G. | 1 szt. | 26.10.2013 10:19:17 |
| MAGDALENA K. | 1 szt. | 19.03.2011 10:51:20 |
| Elżbieta F. | 1 szt. | 27.02.2011 22:11:24 |