Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Dziewczęce kolczyki - wkręty w kształcie małych złotych motylków, wykonane ze stali szlachetnej. Gładka, błyszcząca powierzchnia, zapinane na zatyczkę typu sztyft.
Motyle to piękne owady. Delikatne, lekkie i kolorowe, kruche i ulotne. Są utożsamiane z miłością, metamorfozą, zmianami.
Przypominają o wrażliwości i delikatności, kruchości i przemijaniu chwili. Motyl rodzi się poprzez wyłonienie się z kokonu co ma oznaczać wynurzenie się w pięknie i nowej świadomości, rozpoczęcie nowego etapu życia oraz dokonanie istotnych zmian, które są niezależne od nas.| Kod produktu: | cj2167 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Kolor: | złoty |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Wysokość: | 0,7 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 1.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Natalia k. | 1 szt. | 21.09.2024 15:13:34 |
| Violetta M. | 1 szt. | 20.09.2023 10:49:00 |
| Kinga. P. | 1 szt. | 04.11.2022 18:33:02 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 28.07.2022 11:14:17 |
| Agnieszka L. | 1 szt. | 19.07.2022 16:42:45 |
| Paulina Ś. | 1 szt. | 25.03.2022 10:51:21 |
| Magdalena F. | 1 szt. | 21.01.2022 07:55:58 |
| Dorota G. | 1 szt. | 13.12.2021 22:58:07 |
| Agata M. | 1 szt. | 10.11.2021 08:28:49 |