Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Eleganckie i swobodnie wiszące kolczyki w kształcie rzeźbionych kół, wykonane z metalu nieszlachetnego w kolorze srebra. Zawieszone na otwartym biglu.
Osoby które lubią wiszące kolczyki szczególnie docenią ten model ze względu na ich elegancką stylistykę. Do tego są wygodne w noszeniu i wspaniale kołyszą się przy każdym ruchu głową. Nowoczesna stylistyka sprawia że można je nosić zarówno na co dzień jak i do eleganckich kreacji okolicznościowych. Na zasadzie kontrastu bardzo ładnie komponują do ciemnych sukni wieczorowych. Do kompletu polecamy również bransoletkę i naszyjnik z tym samym motywem.
| Kod produktu: | rr1778 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 3,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,8 cm |
| Długość całkowita: | 5 cm |
| Typ zapięcia: | bigle otwarte |
| Waga: | 9.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Mariola K. | 1 szt. | 07.01.2024 15:34:01 |
| andrzej s. | 1 szt. | 30.01.2022 20:42:05 |
| Edyta P. | 1 szt. | 20.03.2021 21:34:19 |
| Iwona S. | 1 szt. | 16.12.2020 18:01:20 |
| Grazyna P. | 1 szt. | 23.05.2020 21:13:56 |
| TERESA D. | 1 szt. | 14.07.2019 21:29:09 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 09.07.2019 00:17:35 |
| Ewa N. | 1 szt. | 07.07.2019 08:19:28 |
| ANNA W. | 1 szt. | 16.06.2019 19:43:32 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 06.05.2019 13:58:59 |
| Paulina C. | 1 szt. | 08.03.2019 21:33:44 |
| Anna T. | 1 szt. | 12.02.2019 09:14:22 |
| Joanna N. | 1 szt. | 18.12.2018 12:55:03 |