Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Piękna bransoletka damska w klasycznym stylu z kwiatowym motywem i prawdziwym kryształem górskim. Wykonana jest z metalu nieszlachetnego o błyszczącej powierzchni, która jest polerowana i pokryta srebrem. W kielichach kwiatów osadzone są dwa kamienie naturalne. Dla ustalenia odpowiedniego komfortu noszenia, obwód bransoletki można nieznacznie regulować poprzez delikatne zgięcie obręczy.
Wzór jest elegancki, kobiecy i niepowtarzalny ze względu na fakt że każdy kamień jest inny i posiada swoją nieco inną fakturę.
Kryształ górski (gr. κρύσταλλος – krystallos = lód) – bezbarwna, przezroczysta odmiana kwarcu.
| Kod produktu: | rr1215 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny poisrebrzany, kryształ górski |
| Kolor: | srebrny + przeźroczysty |
| Szerokość: | od 0,6 cm do 2,3 cm |
| Średnica wewnętrzna: | ok. 6,5 cm |
| Waga: | 26.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Mariola K. | 1 szt. | 07.01.2024 15:34:01 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 11.03.2021 19:38:55 |
| Joanna S. | 1 szt. | 11.03.2021 03:51:38 |
| Joanna P. | 1 szt. | 23.12.2019 12:18:21 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 20.12.2019 08:47:39 |
| BOGUMIŁA B. | 1 szt. | 12.12.2019 12:25:37 |
| Milena J. | 1 szt. | 28.06.2019 22:36:13 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 07.05.2019 17:03:35 |
| Agnieszka M. | 1 szt. | 06.05.2019 13:58:59 |
| Anna K. | 1 szt. | 13.11.2018 21:51:17 |
| Joanna K. | 1 szt. | 06.08.2018 22:10:35 |
| Monika K. | 1 szt. | 22.05.2018 23:46:18 |
| Kinga S. | 1 szt. | 26.04.2018 17:02:59 |
| Elzbieta G. | 1 szt. | 10.01.2018 11:25:46 |
| Marek L. | 1 szt. | 22.11.2017 11:00:53 |
| ANNA R. | 1 szt. | 23.10.2017 10:32:57 |