Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Delikatne, dyskretne kolczyki - sztyfty, w kształcie zarysu pięcioramiennej gwiazdy, wykonane ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Mają gładką i błyszczącą powierzchnię, odbijającą światło. Zapięcie typu zatyczka.
Gwiazda symbolizuje boską ideę, boskie oko, bóstwo, anioła, światło niebiańskie, nieskończoność, ideał, szczęśliwość, sukces, nadzieję, szczęście, wolność, czystość, natchnienie. Wspomaga w osiągnięciu sukcesu, przynosi szczęście. Pomaga w spełnianiu marzeń kto z nas nie wypatrywał spadającej gwiazdki żeby spełnić swoje najskrytsze pragnienia.
| Kod produktu: | cj1937 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | stal szlachetna, kolor srebrny |
| Kolor: | srebrny |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Wysokość: | 1,0 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 0.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| ARIEL B. | 1 szt. | 27.07.2025 13:50:30 |
| Zuzanna P. | 1 szt. | 22.08.2024 15:17:29 |
| Zuzanna P. | 1 szt. | 27.07.2024 22:26:58 |
| Agnieszka C. | 1 szt. | 07.01.2024 19:27:24 |
| Kevin O. | 1 szt. | 08.04.2023 12:56:21 |
| Joanna K. | 1 szt. | 14.01.2022 10:16:28 |
| Łucja D. | 1 szt. | 28.12.2021 10:44:44 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 04.02.2021 22:53:46 |
| Beata C. | 1 szt. | 10.01.2020 21:46:43 |
| Monika K. | 1 szt. | 22.10.2019 10:07:14 |
| Monika O. | 1 szt. | 11.10.2019 09:36:13 |