Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wyjątkowe i niepowtarzalne kolczyki w kształcie złotych kół z wytłoczonymi małymi symbolami Pik. Niezwykle kobiecy i modny dodatek wykonany z tworzywa sztucznego. Kolczyki dają fajny efekt przy każdym ruchu głowy kiedy wprawiają je w ruch.
Kolczyki bardzo dobrze kontrastują z ciemnymi ubraniami i zwracają uwagę niebanalnym wzornictwem. Świetna propozycja dla pań lubiących się wyróżniać ceniących oryginalny styl. Kolczyki będą doskonale pasowały zarówno na spacer jak i na proszona kolację.
Pik to symbol, którego nazwa pochodzi od francuskiego grotu („pique”), potocznie nazywa się go winem. Przyjmuje formę czarnego liścia w kształcie serca i elementem gałązki.
| Kod produktu: | ar2537 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, akryl |
| Kolor: | złoty, czarny |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 4,0 cm |
| Średnica: | 2,0 cm |
| Typ zapięcia: | bigle 2 cm |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Klaudia K. | 1 szt. | 12.05.2022 12:37:42 |