Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalne kolczyki w kształcie pawiego oczka. Wykonane są z metalu nieszlachetnego w kolorze złota, zawieszone na otwartych biglach.
Wysokiej jakości wykonanie sprawia, że można się będzie długo nimi cieszyć. Pasują do wszelkich wiosennych oraz letnich kreacji. Pasują zarówno do letniej sukienki jak i damskiego garnituru. Świetne na młodzieżową imprezę, kolację przy świecach czy firmowy raut. Błyszcząca powierzchnia odbija światło, a same kolczyki drgają przy każdym ruch głowy, są przy tym niezwykle lekkie.
| Kod produktu: | ar2539 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, akryl |
| Kolor: | zloty, czarny |
| Długość zawieszki: | 3,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,5 cm |
| Długość całkowita: | 5,5 cm |
| Średnica: | 3,5 cm |
| Typ zapięcia: | bigle 2 cm |
| Waga: | 3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Iwona W. | 1 szt. | 01.08.2023 11:21:08 |