Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Szeroka opaska do włosów wykonana z dzianiny w ładnym szarym kolorze. Jest rozciągliwa i dobrze przylega do głowy. Doskonale przytrzymuje wszelkie umykające kosmyki włosów. Świetna dla osób uprawiających wszelkiego rodzaju sporty. Bardzo wygodna,nie uciska głowy.
Jeżeli kolor czarny to mieszanina wszystkich dostępnych barw, a kolor biały to brak koloru, to gdzie mieści się szara barwa? Pośrodku, dokładnie pomiędzy kolorem czarnym i białym. Kolor jasnoszary kojarzony jest z pierwiastkiem żeńskim natomiast ciemno szary z pierwiastkiem męskim. Kolor szary to też barwa mgły, cienia i zmierzchu dnia. To kolor nieśmiałości i braku pewności siebie. Osoby preferujące szare stroje nie chcą zwracać na siebie uwagi. Kolor szary wybierają też osoby potrzebujące wyciszenia, uspokojenia emocji. Szarość, podobnie jak barwa zielona, pomaga odnaleźć równowagę i harmonię z otaczającym światem. Szary to także barwa kamuflażu kolor ten umożliwia wtopienie się w tłum.
| Kod produktu: | cj2588 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | elastyczna dzianina, 95% bawełna, 5% elastan |
| Kolor: | jasnoszary |
| Długość: | 23,0 cm |
| Szerokość: | 7,0 cm |
| Obwód: | uniwersalny |
| Waga: | 18.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna R. | 1 szt. | 09.01.2026 17:15:56 |
| Agata S. | 1 szt. | 09.03.2024 18:23:20 |
| Justyna L. | 1 szt. | 21.07.2023 17:57:41 |
| Justyna M. | 1 szt. | 02.07.2023 23:00:52 |
| Kasia S. | 1 szt. | 15.05.2023 22:20:31 |
| Walentyna G. | 1 szt. | 05.10.2022 13:19:56 |
| Krystyna M. | 1 szt. | 02.10.2022 11:39:27 |
| Vanessa F. | 1 szt. | 12.09.2022 19:25:28 |
| Karolina J. | 1 szt. | 24.08.2022 11:19:20 |