Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Bransoletka wykonana z elastycznego i grubego kauczuku, koloru czarnego. Kauczukowy rzemyk posiada ozdobne metalowe okucia, pokryte srebrem, które tworzą wytrzymałe ozdobne zapięcie w kolorze ciemnego srebra.
Bardzo wygodna, prosta i surowa ozdoba męskiej ręki. Uniwersalny czarny kolor nie absorbuje uwagi. Pasuje do „mocnych”, rockowych stylizacji, szybkich, głośnych motocykli i niebanalnego charakteru prawdziwego macho.
Doskonałym dopełnieniem będzie bardzo wygodny naszyjnik w tym samym stylu.
| Kod produktu: | rr67 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | czarny kauczuk |
| Szerokość: | 5 mm |
| Długość całkowita: | 24 cm |
| Typ zapięcia: | ozdobny karabińczyk, kolor ciemnego srebra |
| Waga: | 12 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Patryk K. | 1 szt. | 06.09.2022 19:08:14 |
| Izabela S. | 2 szt. | 18.08.2022 21:48:44 |
| Oleksandr L. | 1 szt. | 26.05.2022 13:22:48 |
| Krzysztof Ł. | 1 szt. | 18.01.2022 13:17:00 |
| piotr K. | 1 szt. | 16.01.2022 12:11:10 |
| Adam K. | 2 szt. | 06.10.2021 23:36:27 |
| Joanna R. | 1 szt. | 27.08.2021 14:15:25 |
| Michał R. | 1 szt. | 30.05.2021 13:48:48 |
| TOMASZ D. | 1 szt. | 06.05.2021 21:15:44 |
| Robert C. | 1 szt. | 23.11.2019 08:34:52 |
| Andrzej W. | 1 szt. | 19.08.2019 13:43:38 |
| VOCART P. | 2 szt. | 05.03.2019 15:29:48 |
| PIOTR D. | 1 szt. | 12.02.2019 22:35:11 |
| Małgorzata M. | 1 szt. | 13.01.2019 09:06:49 |
| Maciej B. | 1 szt. | 31.12.2018 02:13:16 |
| Renata D. | 1 szt. | 30.08.2018 20:50:34 |