Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Granatowy woreczek ozdobny w dużym rozmiarze, welurowy zakończony wygodnym ściągaczem ze sznurka, który umożliwia zaciśnięcie woreczka, a tym samym zapobiega zagubieniu przedmiotów będących w środku. Jest miły w dotyku, a do tego bardzo wytrzymały na pewno posłuży nam na długie lata. Bardzo elegancki idealny do zapakowania zakupionej biżuterii. Świetnie sprawdzi się również do przechowywania ulubionych wisiorków czy bransoletek. Wspaniały pomysł na prezent. Z racji swoich dużych rozmiarów pomieści naprawdę sporo naszych "perełek".
Przez długie lata welur uchodził za materiał ekskluzywny, zarezerwowany dla wyższych sfer. Składa się on z podłoża i runa, które wykonane jest z gęstych krótkich nitek, tworzących charakterystyczny meszek, dzięki któremu materiał "pracuje" pod wpływem dotyku i różnie odbija światło. Daje to wspaniały aksamitny efekt wizualny.
| Kod produktu: | ar2518 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Unia Europejska |
| Materiał: | welur |
| Kolor: | granatowy |
| Szerokość: | 7,0 cm |
| Wysokość: | 10,0 cm |
| Waga: | 4.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Milana A. | 2 szt. | 30.01.2026 19:46:58 |
| Mateusz S. | 1 szt. | 17.01.2026 12:06:23 |
| Artur M. | 1 szt. | 09.01.2026 20:29:18 |
| Katarzyna W. | 1 szt. | 05.01.2026 20:28:44 |
| Joanna P. | 1 szt. | 28.12.2025 11:48:44 |
| Joanna P. | 1 szt. | 28.12.2025 10:25:15 |
| Ewa J. | 1 szt. | 11.12.2025 23:27:23 |
| monika s. | 2 szt. | 05.12.2025 12:41:14 |
| MIEJSKIE P. | 20 szt. | 25.11.2025 09:56:59 |
| Piotr P. | 1 szt. | 20.11.2025 17:49:16 |
| Patrycja F. | 1 szt. | 12.10.2025 23:00:18 |
| Grzegorz T. | 1 szt. | 30.07.2025 09:13:23 |
| Karolina J. | 1 szt. | 19.06.2025 16:32:42 |
| Magdalena B. | 2 szt. | 18.04.2025 13:03:25 |
| Piotr C. | 1 szt. | 04.04.2025 05:56:07 |
| Anna Ł. | 2 szt. | 20.11.2024 21:02:35 |