Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Szeroka opaska z materiału z węzłem w kolorze ciemnego granatu. Wykonana z lekkiej i elastycznej dzianiny. Dobrze przylega do głowy, nie uciska. Doskonale sprawdza się podczas rekreacyjnego uprawiania sportu, jak również przy porządkach domowych. Sprawi, że poczujesz się kobieco niezależnie od tego co w danej chwili robisz. Z uwagi na swój charakterystyczny kolor granatu idealnie nadaje się również jako dopełnienie stylizacji w stylu żeglarskim czy marynarskim. Nie zwlekaj - już teraz dobierz opaskę i ułóż ciekawie włosy a zachwycisz swoim wyglądem i poczujesz się naprawdę piękna.
| Kod produktu: | cj2201 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | elastyczna dzianina, 95% bawełna, 5% elastan |
| Kolor: | ciemny granatowy |
| Długość: | 23,0 cm |
| Szerokość: | 9,5 cm |
| Obwód: | uniwersalny |
| Waga: | 17.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Monika D. | 1 szt. | 03.09.2025 10:55:36 |
| Grazyna D. | 1 szt. | 23.04.2025 20:05:50 |
| Bartłomiej W. | 1 szt. | 23.09.2024 23:45:03 |
| Aleksandra G. | 1 szt. | 12.03.2024 23:51:40 |
| Elżbieta O. | 1 szt. | 04.03.2024 12:16:44 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 27.12.2023 11:54:23 |
| Bartłomiej W. | 1 szt. | 01.05.2023 00:36:58 |
| Dorotą R. | 1 szt. | 13.11.2022 21:47:14 |
| agata m. | 1 szt. | 24.10.2022 23:26:39 |
| Julita K. | 1 szt. | 09.10.2022 15:47:07 |
| Ewa C. | 1 szt. | 13.08.2022 20:54:52 |
| Katarzyna Ż. | 1 szt. | 20.11.2021 13:34:48 |
| Justyna W. | 1 szt. | 24.10.2021 09:43:30 |
| agnieszka b. | 1 szt. | 21.10.2021 15:22:58 |
| Edyta L. | 1 szt. | 05.10.2021 01:14:56 |
| Katarzyna A. | 1 szt. | 03.10.2021 19:41:46 |